بورت اتوماتیک رنگی

بورت اتوماتیک رنگی

بورت اتوماتیک رنگی

بورت اتوماتیک رنگی یکی از وسایل پرکاربرد در آزمایشگاه می باشد. که متشکل از یک استوانه ی مدرج که دارای دقت بالایی می باشد. و در انتهای آن یک شیر تخلیه می باشد. این شیر تخلیه یا خروجی می تواند شیشه یا PTFEباشد. نوین پیرکس مرکز فروش لوازم شیشه ای آزمایشگاهی می باشد برای خرید بورت اتوماتیک با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

بررسی بورت اتوماتیک رنگی

بورت یکی از ابزار آلات شیشه ای برای اندازه گیری حجمی می باشد. که در شیمی تجزیه برای توزیع متغیرهای دقیقی استفاده شده. و برای اندازه گیری حجمی از مایع خصوصا اندازه ی معرف ها در تیتراسیون به کار می رود. تفاوت آن با پیپت در دقت آن بوده که از دقت بالاتری برخوردار می باشد. بورت برای اندازه گیری یک مقدار مشخصی از ماده مورد استفاده بوده. و درجه بندی آن از بالا به پایین یا به عبارتی دیگر صفر آن در بالا است.

بنابراین اختلاف بین شروع و پایان حجم مساوی مقدار ماده توزیع شده است. دقت و کنترل بورت نسبت به وسایل دیگر مزیتی می باشد. که برای تیتراسیون مورد استفاده قرار می گیرد. بورت های اتوماتیک دارای مخزنی هستند که به استوانه مدرج متصل هستند. و محلول از طریق این مخزن به داخل استوانه راه می یابد. این بورت ها دارای حجم های مختلفی هستند. این مخزن های شیشه ای، سفید یا قهوه ای رنگ هستند. و با توجه به شرایط کاری مورد استفاده قرار می گیرند. بورت های اتوماتیک دارای مخزنی هستند. که به استوانه مدرج متصل هستند. و محلول از طریق این مخزن به داخل استوانه راه می یابد. این بورت ها دارای حجم های مختلفی هستند. فروشگاه نوین پیرکس بورت اتوماتیک شیشه رنگی و بورت اتوماتیک شیشه سفید را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می کند شما می توانید برای خرید بورت اتوماتیک با شماره های درج شده درسیات تماس گرفته و سفارش خرید خود را ثبت کنید.

ویژگی بورت اتوماتیک رنگی

  • نام: بورت اتوماتیک رنگی
  • نام انگلیسی: automatic burette amber
  • جنس: شیشه بوروسیلیکات
  • سایز: ۱۰، ۲۰، ۵۰ ml
  • درجه بندی: ۰.۰۲، ۰.۰۵، ۰.۱۰ ml
  • مقاومت شیمیایی: مقاومت در برابر بسیاری از اسید ها و باز ها
  • مقاومت حرارتی: مقاومت کم در برابر حرارت
  • موارد استفاده: برای اندازه گیری حجم مواد آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • نکات بورت اتوماتیک رنگی

روش استفاده از بورت اتوماتیک رنگی:

قبل از استفاده از بورت اتوماتیک (automatic burette)باید آن را دو یا سه مرتبه با چند میلی لیتر از محلول مورد نظر شستشو داد و هر بار باید محلول کاملا خارج شود.بعد از شستشو به آهستگی آن را تا بالاتر از علامت صفر از محلول مورد نظر پر کرده. و بعد یک بشر زیر آن قرار دهیم و شیر را باز کرده تا هوای محبوس در نوک بورت خارج شود. و سطح محلول تا آنجایی که امکان دارد دقیقا در مقابل اولین درجه بورت پایین بیاید. حال ارلن مایر را که محتوی محلول مورد سنجش است زیر بورت قرار داده. و واکنشگر قطره قطره از بورت به آن اضافه می‌شود.

 

نکات مهم برای استفاده از بورت اتوماتیک رنگی:

– در طی عمل تیتراسیون محلول تیتر کننده ، نباید به سرعت از بورت خارج شود. زیرا علاوه بر آن که امکان گذشتن از نقطه پایان وجود دارد. خطای خواندن در نقطه انتهایی هم زیاد می شود.

– معمولا سرعت خروج محلول از بورت نباید بیش از ۱۰ میلی لیتر در دقیقه باشد. و محلول نباید به صورت قطرات سریع خارج شود.

– در طی عمل تیتراسیون ، محلولی که از بورت به داخل ارلن مایر می‌ریزد. نباید در یک نقطه جمع شود. بلکه باید در طول تیتراسیون مرتبا به هم زده شود. تا قطرات کاملا در تمام نقاط آن پخش شوند.

– نوک بورت نباید از ارلن مایر خیلی فاصله داشته باشد. تا قطره‌ها به اطراف پخش نشود.

– بعد از هر تیتراسیون محلول باقیمانده در بورت ابتدا با آب و سپس آب مقطر شسته شود. و شیر آن در حالت باز کرده. و به طور وارونه به گیره وصل شود.

– محلول نباید به طور طولانی در بورت بماند، مخصوصا اگر محلول قلیایی باشد. زیرا در این صورت شیر بورت بسته شده. و باز کردن آن مشکل است.

– شیر بورت باید با مقدار کمی گریس چرب شود. تا به راحتی بچرخد، زیاد بودن گریس باعث مسدود شدن شیر بورت می‌شود.

– هنگام خواندن درجه بورت زمانی که محلولهای شفاف درون آن ریخته شده است. باید دقت شود که سطح محدب مایع با خط درجه مورد نظر مماس باشد. ولی در محلول های رنگی مثل پرمنگنات پتاسیوم باید سطح بالایی مایع با خط درجه مورد نظر مماس باشد.

خرید بورت اتوماتیک رنگی

فروشگاه نوین پیرکس مرکز فروش و پخش انواع شیشه آلات می باشد. شما می توانید برای خرید انواع بورت شامل بورت اتوماتیک سفید، بورت، شیشه بورت و یا بورت اتوماتیک رنگی با کارشناسان نوین پیرکس تماس گرفته. و سفارش خرید خود را ثبت کنید. در نظر داشته باشید که بورت اتوماتیک یکی از وسایل پرکاربرد در آزمایشگاه می باشد که متشکل از یک استوانه ی مدرج که دارای دقت بالایی می باشد. و در انتهای آن یک شیر تخلیه می باشد. و به همین خاطر بورت اتوماتیک در تمامی آزمایشگاه ها موجود می باشد.

فروشگاه نوین پیرکس امکان خرید بورت اتوماتیک رنگی را هم به صورت تک و هم به صورت تعداد فراهم کرده است. برای خرید و یا ثبت سفارش با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته تا شما را راهنمایی کنیم.

شما بزرگواران می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر جهت خرید انواع شیشه آلات آزمایشگاهی با شرکت نوین پیرکس در ارتباط باشید.

و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت نوین پیرکس  با این مجموعه آشنا شدید تا شامل تخفیفات ما شوید.

اطلاعات تماس:

۰۲۱۷۷۳۲۶۶۹۰

۰۹۱۲۲۸۶۸۷۵۲

ایمیلarashma4041@gmail.com

اینستاگرامnovin_pyrex

واتس اپ: ۰۹۱۲۲۸۶۸۷۵۲

برای مشاهده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی از فروشگاه اینترنتی نوین پیرکس بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس

دستگاه استخراج سوکسله ، دکانتور گلابی شکل ، شیشه بوروسیلیکاتی ، قیمت بشر ، گیلاس مدرج ، خرید بشر آزمایشگاهی . فروش عمده ارلن ، شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس ، شیشه آلات آزمایشگاهی تحقیقاتی . خرید لوازم شیشه آلات آزمایشگاهی ، پیپت حبابدار  ، فروش لوازم شیشه ای آزمایشگاهی در تهران ، فروش لوازم شیشه ای آزمایشگاهی ، فروش بالن ژوژه، تولید بالن بوخنر در تهران ، خرید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی ، فروش قیف شیشه ای ، ارلن درپیچدار ، شیشه پودری سفید ، دکانتور استوانه ای ،بورت اتوماتیک رنگی .

ساخت ظروف شیشه ای آزمایشگاهی ، فروش دستگاه سوکسله در تهران ، تولید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی در تهران . بورت ساده شیر شیشه ای و تفلون ، شیشه آلات آزمایشگاهی سفارشی ، فروش لوله شیشه ای آزمایشگاهی . خرید بشر آزمایشگاهی در تهران ، پیکنومتر ، تولید کندانسور شیشه ای . خرید تجهیزات آزمایشگاهی ، فروش شیشه کوارتز در تهران، تولید بالن بوخنر ، کریستالیزور ته گرد ، دسیکاتور شیردار ، فروش پرل شیشه ای ، تولید بالن ژوژه ، فروش عمده مبرد آزمایشگاهی .

فروش بشر شیشه ای ، لوله آزمایش ، ظروف آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، بالن کجلدال. بالن تقطیر ، آدابتور مستقیم ، کروزه کوارتز ، فروش قایقک شیشه ای ، سازنده لوازم آزمایشگاهی ، فروش کندانسور آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، شیشه آلات آزمایشگاهی ، Laboratory Glassware  ، صنایع تولیدی شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس، فروش شیشه پودری و مایعی در تهران ، تیوپ آزمایشگاهی شیشه ای ، قیمت لوازم شیشه ای آزمایشگاهی ، فروش پیپت مدرج ، لوله درپیچ دار ، لام ساده ، فروش پرل شیشه ای ، استوانه ساده ، فروش ارلن در تهران ، هاون بلوری ، خرید سوکسله .

شیشه الات آزمایشگاهی ، ساخت شیشه ، شیشه آزمایشگاهی ، خرید شیشه آلات آزمایشگاهی. تولید شیشه آلات آزمایشگاهی ، شیشه بروسیلیکات ، ارلن. ارلن مایر ، ارلن خلاء ، ارلن در پیچ دار ، بالن. بالن ته گرد . بالن ته صاف ، بالن آزمایشگاهی. بشر ، مخزن بورت ، لام روده ،  پیپت سدیمان ، دسیکاتور شیردار ، شیشه مایعی سفید .هی ، بالن ژوژه ، بورت ساده ، بورت ، شیشه آلات و لوازم آزمایشگاهی ، بورت اتوماتیک، ظروف آزمایشگاهی.
فروش ظروف آزمایشگاهی ، تولید لوله شیشه ای ،  لوازم شیشه ای آزمایشگاه ، تولید انواع شیشه آزمایشگاهی در تهران . خرید شیشه کشت ، انواع استوانه مدرج ، تولید کننده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، فروش مبرد ، بشر پیرکس ، بشر شیشه ای ، فروش بشر آزمایشگاهی ، خرید عمده شیشه آلات آزمایشگاه در تهران ، بالن ته گرد ، فروش قیف شیشه ای ، آداپتور زانویی خلاء ، استوانه مدرج دربدار ، فروش لامل ، قطره چکان شیشه ای .
دیدگاه‌ها ۰

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟