خرید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی در تهران

خرید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی

خرید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی

در این مطلب به عنوان یک راهنمای خرید بهترین شیشه آلات آزمایشگاهی به معرفی پرکاربرد ترین مدل ها و انواع شیشه آلات آزمایشگاهی و ظروف شیشه ای در آزمایشگاه ها می پردازیم.

شیشه آلات آزمایشگاهی طیف وسیعی از ظروف آزمایشگاهی را شامل می شوند. که هر آزمایشگاهی از آزمایشگاه های مدارس گرفته تا آزمایشگاه های تشخیص طبی در بیمارستان ها و کنترل کیفیت در کارخانه جات و مراکز تحقیقاتی و نظامی جزئ اصلی و ضروری آزمایشگاه محسوب می شوند.

 

انواع شیشه آلات آزمایشگاهی بر اساس جنس شیشه

شیشه الات آزمایشگاهی پیرکس یا بوروسیلیکات

بیشتر شیشه الات آزمایشگاهی و شیشه الات آزمایشگاهی از جنس بوروسیلیکات می باشند. لوازم شیشه ای آزمایشگاه به طور معمول از نوع سدیم ، آلومینیوم بوروسیلیکات همراه دی اکسید سیلیکون اضافه می باشند. این نوع شیشه آلات آزمایشگاهی دارای مقاومت حرارتی ، فیزیکی و شیمیایی مناسبی بوده. و در مقابل خوردگی هم مقاومت دارند .

 

شیشه آلات آزمایشگاهی ویکور (vycor)

این شیشه آلات آزمایشگاهی بسیار مقاوم است. و در مقابل حرارت ، مواد شیمیایی مثل اسیدها و قلیائی ها پایدار است . مقاومت حرارتی زیادی دارد. در درجه حرارت بالا نسبت به شیشه های بوروسیلیکات در مقابل مواد قلیائی مقاوم تر است. اگر از حرارت C°۹۰۰ یک مرتبه به C°۰ برسد، کاملاً مقاوم است. از این نوع شیشه الات آزمایشگاهی برای سوزاندن و خاکستر کردن مواد استفاده می کنند.

خرید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی

شیشه الات آزمایشگاهی نوری  (optical glass)

از بورسیلیکات ، سرب و sodalime ساخته شده است.  به علت خلوص نوری بالای این شیشه آلات آزمایشگاهی برای ساختن منشور ، لنز و آئینه های نوری به کارمی روند.

 

انواع شیشه آلات آزمایشگاهی بر اساس کاربرد

شیشه آلات آزمایشگاهی بر اساس کاربرد به دو دسته ظروف و شیشه آلات حجم سنجی یا حجمی مانند مزور و پیپت و بورت و بالن ژوژه و شیشه آلات حرارتی مانند ارلن و بشر و بالن ته گرد تقسیم می شوند.

 خرید یا اطلاع از قیمت شیشه آلات آزمایشگاهی

برای خرید یا مشاهدۀ قیمت شیشه آلات آزمایشگاهی می توانید به صفحه شیشه آلات آزمایشگاهی فروشگاه توان موتور یزد مراجعه نمایید.

پرکاربرد ترین شیشه آلات آزمایشگاهی

برخی  از پرکاربرد ترین ظروف و شیشه آلات آزمایشگاهی به شرح زیر می باشند  :

ارلن مایر

ارلن مایر یکی از ظروف و شیشه آلات آزمایشگاهی است. که کاربرد فراوانی در محیط های آزمایشگاهی دارد. و ساختار آن به صورت مخروطی بوده است. ارلن مایر به منظور نگهداری ، ترکیب کردن محلول ها ، اندازه گیری مایعات و گرما دادن محلول ها به کار گرفته می شود. باریک بودن دهانه ارلن جلوی تبخیر زیاد محلول را خواهد گرفت . دهانه ارلن را هم چنین می شود در صورت لزوم با چوب پنبه بست و محکم کرد .

خرید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی

مزور یا استوانه مدرج

از شیشه آلاتی است که به منظور انجام عمل حجم سنجی به کار گرفته می شود. و شکل ساختاری آن به شکل یک استوانه مدرج با پایه به منظور اندازه گرفتن حجم محلول ها است. که این کار را با دقت بالایی انجام می دهد .

 

بشر آزمایشگاهی

بشر (Beaker) یکی از ظروف و شیشه آلات آزمایشگاهی محسوب می شود. که در آزمایش های فراوانی استفاده می شود. این شیشه آلات آزمایشگاهی دارای شکلی استوانه ای مدرج با کف تخت و از جنس بروسیلیکات ۳.۳ است. که یک لبه (spout) بر روی دهانه به منظور ریختن بدون دردسر مایعات دارد . بشرها حجم و دقت درجه بندی معینی دارند. و ساخت آن ها در دو شکل فرم بلند و فرم کوتاه صورت می گیرد .

بورت

از شیشه آلاتی است که به منظور انجام عمل حجم سنجی و برداشت یا افزودن حجم دقیق از مایع با دقت بالا به کار گرفته می شود. که ساختار آن به شکل یک لوله دراز مدرج است که یک شیر خروجی دارد .

پیپت

از شیشه آلاتی است که به منظور انجام عمل حجم سنجی و برداشت یا افزودن حجم دقیق از مایع با دقتی کمتر از بورت استفاده می شود. که ساختار آن به شکل یک لوله دراز مدرج با دو سر باز است که شیر خروجی ندارد .

خرید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی

ارلن خلاء

شکلی از ارلن مایر محسوب می شود. که خروجی جانبی دارد. و در برابر اسید ، باز ، فشار و حرارت مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. و در ست های خلاء به کار گرفته می شود .

 

قیف ساده

از شیشه آلات آزمایشگاهی اصلی محسوب می شود. و به منظور ریختن مایعات داخل ظروف یا در ست های فیلتراسیون به کار گرفته می شود. که به شکل یک مخروط با قسمت انتهایی به شکل لوله و در اندازه ها و زوایای گوناگون ساخته می شود .

خرید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی

قیف دکانتور

از شیشه آلات آزمایشگاهی اصلی به شمار می رود. و به منظور جدا کردن مایعاتی که قادر به حل شدن در هم نیستند. و چگالی متفاوتی دارند نظیر آب و روغن به کار گرفته می شود. و به شکل ظرفی مخروطی شکل است که یک شیر خروجی دارد .

 

کندانسور شیشه ای

از شیشه آلات آزمایشگاهی اصلی  به شمار می رود و به منظور خنک کردن و میعان گاز استفاده می شود. که ساختار آن به شکل دو لوله طویل داخل یکدیگر با خروجی جانبی است .

 

بالن ته گرد

بالن ته گرد یکی از شیشه آلات آزمایشگاهی اصلی به شمار می رود. و از جنس شیشه بروسیلیکات ۳.۳ ساخته شده است. که به منظور گرما دادن مایعات و عمل تقطیر استفاده می شود . مهمترین خصوصیت بالن ته گرد (بالن تقطیر) دایره ای بودن بخش انتهایی آن است که سبب پخش شدن. شعله و گرما به شکل یکنواخت در تمامی بخش های بالن می شود. و به موجب آن محلول داخل بالن به شیوه ی مناسبی تحت حرارت قرار می گیرد. و به همین سبب بالن ته گرد از معدود شیشه آلات حرارتی محسوب می شود. که قادر به این است با شعله تماس مستقیم برقرار کند ولی شکسته نشود .

خرید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی

بالن ژوژه

بالن ژوژه (بالن حجمی) به منظور محلول سازی دقیق ، به حجم رساندن و رقیق سازی محلول ها به کار گرفته می شود. که به شکل یک بالن با گردن باریک و بلند و از جنس شیشه بروسیلیکات ۳.۳ ساخته می شود. و یک خط نشانه بر روی گردن خود دارد که نشان دهنده ی حجم دقیق بالن است .

بالن کجدال

بالن کجدال یک نوع بالن ته گرد با گردن بسیار بلند و دهانه روداژدار ( مطابق شکل ) است که در روش کجدال استفاده می شود .

خرید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی

بالن خلاء

بالن خلا یا بالن اشلنک ( بالن با لوله جانبی ) شکلی از بالن های شیشه ای ساخته شده از جنس بروسیلیکات ۳.۳ است. که یک لوله جانبی در گردن بالن دارد. و به منظور تقطیر مایعات، فراهم سازی آب مقطر، آبگیری الکل( آماده کردن اتیلن ) و گازهای استیلن، هیدروژن، کلر، دی اکسیدگوگرد، دی اکسیدکربن و … استفاده می شود.

خرید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی

پیکنومتر

پیکنومتر یک ابزار آزمایشگاهی و جزو گروه شیشه آلات آزمایشگاهی همانند با بالن ژوژه با درب شیاردار شیشه ای محسوب می شود. که به منظور مشخص سازی چگالی مایعات (دانسیته) مورد استفاده قرار می گیرد .

شما بزرگواران می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر جهت خرید انواع شیشه آلات آزمایشگاهی با شرکت نوین پیرکس در ارتباط باشید.

و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی ، تولید تجهیزات آزمایشگاهی ، فروش تجهیزات آزمایشگاهی ، تجهیزات آزمایشگاهی تهران  ، شیشه آلات آزمایشگاهی ، تولید شیشه آلات آزمایشگاهی ، فروش شیشه آلات آزمایشگاهی ، شیشه آلات آزمایشگاهی تهران ، لوله های آزمایشگاهی ، فروش بورت اتوماتیک ، فروش بشر مدرج در تهران .

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت نوین پیرکس  با این مجموعه آشنا شدید تا شامل تخفیفات ما شوید.

اطلاعات تماس:

۰۲۱۷۷۳۲۶۶۹۰

۰۹۱۲۲۸۶۸۷۵۲

ایمیلarashma4041@gmail.com

اینستاگرام: novin_pyrex

واتس اپ: ۰۹۱۲۲۸۶۸۷۵۲

برای مشاهده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی از فروشگاه اینترنتی نوین پیرکس بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس

مرکز طراحی و تولید ارلن مایر آزمایشگاهی درتهران در فروشگاه نوین پیرکس

شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس ، شیشه آلات آزمایشگاهی تحقیقاتی

تولید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی در تهران ، شیشه آلات آزمایشگاهی سفارشی .

فروش بشر شیشه ای ، لوله آزمایش ، ظروف آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، بالن کجلدال. بالن تقطیر ، آدابتور مستقیم ، کروزه کوارتز ، فروش قایقک شیشه ای ، سازنده لوازم آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، شیشه آلات آزمایشگاهی ، Laboratory Glassware  .

شیشه الات آزمایشگاهی ، شیشه آزمایشگاهی ، خرید شیشه آلات آزمایشگاهی. تولید شیشه آلات آزمایشگاهی ، شیشه بروسیلیکات ، ارلن. ارلن مایر ، ارلن خلاء ، ارلن در پیچ دار ، بالن. بالن ته گرد ، بالن ته صاف ، بالن آزمایشگاهی. بشر ، بشر آزمایشگاهی ، بالن ژوژه ، بورت ساده ، بورت ، شیشه آلات و لوازم آزمایشگاهی ، بورت اتوماتیک، ظروف آزمایشگاهی، لوازم شیشه ای آزمایشگاه ، تولید انواع شیشه آزمایشگاهی در تهران .

صنعت شیشه‌سازی ، شیشه گری در تهران ، بررسی صنعت شیشه گری .

فروش لوازم آزمایشگاهی در تهران ، وسایل آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، تجهیزات آزمایشگاهی ، ظروف آزمایشگاهی ،  ساخت شیشه آلات آزمایشگاهی ،  تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی .

لوازم شیشه ای آزمایشگاهی ، فروش ظروف ازمایشگاهی در تهران ، شیشه مک کارتی آزمایشگاهی ، فروش بشر مدرج در تهران .

ظروف آزمایشگاهی ، پیپت ، بورت اتوماتیک تک شره ، بورت اتوماتیک دو شیره ،  بورت اتوماتیک رنگی ، پتری دیش ، پلیت ، پو آر ، پی پت ، پی پت ژوژه ، پیکنومتر ، ویسکوزیمتر ، دیسکاتور شیردان ، فروش ظروف آزمایشگاهی در تهران .

دیدگاه‌ها ۰

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟