دستگاه انبساط طولی | قیمت + خرید

دستگاه انبساط طولی

دستگاه انبساط طولی

دستگاه ضریب انبساط طولی فلزات برای توسعه مفاهیم زیر مورد استفاده قرار می گیرد:

  • اندازه گیری نسبت طول یک فلز با دما ،  ارتباط نسبت افزایش طول با نسبت دمای محیط به دمای صفر درجه سانتیگراد بر حسب کلوین
  • ارتباط افزایش طول جامدات با گرماهای ویژه
  • روش های اندازه گیری انبساط طولی
  • ارتباط انبساط طولی با ضرایب تراکم در جامدات
  • ارتباط ضریب انبساط حجمی با ضریب انبساط طولی

این دستگاه برای مشاهده انبساط جامدات براثرگرمابه کارمیرودوازیک پایه پلاستیکی ،آتشدان ، عقربه ،میله فلزی و گیره اتصال تشکیل شده است. شما اکنون می توانید دستگاه انبساط طولی را با قیمت مناسب از فروشگاه نوین پیرکس خریداری کرده و آن را درب محل از پرسنل این فروشگاه دریافت نمائید.

این مجموعه ساخته شده ازمواد غیر سمی، غیر آسیب رسان و غیر آتش زا است. این مجموعه قادر است با عملکرد صحیح خود اهداف آموزشی کتاب درسی را به صورت کامل برآورده نماید. پایه آلومینیومی دارای نگهدارنده، دو میله برنجی و آلومینیومی به قطر ۸ میلی متر و طول ۶۰ سانتی متر، ساعت اندیکاتور با قابلیت اندازه گیری افزایش طول به اندازه ۱ سانتی متر با دقت ۰/۰۱ میلی متر و تله آب شیشه ای، شیلنگ سیلیکونی به طول ۳۰ سانتی متر متناسب با دهانه ارلن و درپوش سوراخ دار متناسب با دهانه تله آب است.

خواص دستگاه انبساط طولی

خواص کلی شیشه شیشه با مقاومت شیمیایی بالای خود در برابر بسیاری از مواد از جمله اسیدها، قلیاها، حلال های آلی، محلول های نمکی و آب، عملکرد بهتری از پلاستیک دارد. تنها موادی که می توانند شیشه را از بین ببرند اسید هیدروفلوئوریک، قلیایی های قوی مورد استفاده در دماهای بالا و اسید فسفریک غلیظ هستند. از مزایای دیگر استفاده از شیشه در آزمایشگاه می توان به پایداری ابعادی آن حتی در دماهای بالا و شفافیت آن اشاره کرد.

مزایای دیگر شامل این واقعیت است که اندازه های زیادی از بسیاری از تجهیزات آزمایشگاهی در دسترس است و شیشه به راحتی تمیز می شود. برای نگهداری معرف و مواد شیمیایی مناسب است. و پیرکس که نوعی شیشه است در برابر حرارت مقاوم است.

البته ناگفته نماند که دستگاه انبساط طولی فلزات برای اندازه گیری نسبت طول یک فلز با دما ارتباط نسبت افزایش طول با نسبت دمای محیط به دمای صفر درجه سانتیگراد بر حسب کلوین ارتباط افزایش طول جامدات با گرماهای ویژه روش های اندازه گیری انبساط طولی رتباط انبساط طولی با ضرایب تراکم در جامدات ارتباط انبساط حجمی با ضریب انبساط طولی به کارمی رود.

فروش دستگاه انبساط طولی

بررسی تخصصی دستگاه انبساط طولی

حالی که شیمیدانان و محققان در حال استفاده فزاینده از پلاستیک در آزمایشگاه هستند، شیشه هنوز انتخاب بسیاری است. بدیهی است که تصمیم گیری در مورد مناسب بودن شیشه یا پلاستیک برای کار به عناصر مختلفی مانند طراحی ابزار، ویژگی های مواد و هزینه بستگی دارد. اما شیشه انتخاب بسیاری از دلایل خوب است.

خواص کلی شیشه شیشه با مقاومت شیمیایی بالای خود در برابر بسیاری از مواد از جمله اسیدها، قلیاها، حلال های آلی، محلول های نمکی و آب، عملکرد بهتری از پلاستیک دارد. تنها موادی که می توانند شیشه را از بین ببرند اسید هیدروفلوئوریک، قلیایی های قوی مورد استفاده در دماهای بالا و اسید فسفریک غلیظ هستند. از مزایای دیگر استفاده از شیشه در آزمایشگاه می توان به پایداری ابعادی آن حتی در دماهای بالا و شفافیت آن اشاره کرد.

مزایای دیگر شامل این واقعیت است که اندازه های زیادی از بسیاری از تجهیزات آزمایشگاهی در دسترس است. و شیشه به راحتی تمیز می شود. برای نگهداری معرف و مواد شیمیایی مناسب است. و پیرکس که نوعی شیشه است در برابر حرارت مقاوم است. البته ناگفته نماند که دستگاه انبساط طولی فلزات برای اندازه گیری نسبت طول یک فلز با دما  ارتباط نسبت افزایش طول با نسبت دمای محیط به دمای صفر درجه سانتیگراد بر حسب کلوین ارتباط افزایش طول جامدات با گرماهای ویژه روش های اندازه گیری انبساط طولی ارتباط انبساط طولی با ضرایب تراکم در جامدات ارتباط انبساط حجمی با ضریب انبساط طولی به کارمی رود.

ویژگی های دستگاه انبساط طولی

  • نام: دستگاه انبساط طولی
  • جنس: شیشه بوروسیلیکات
  • وزن: ۳۰ گرم

خرید دستگاه انبساط طولی

بهتر است برای خرید دستگاه انبساط طولی  به این نکته توجه داشته باشید که ظروف شیشه ای به وفور در آزمایشگاه ها یافت می شوند. و در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارند. اگرچه در سال‌های اخیر ترجیح داده شده است که ظروف شیشه‌ای را به جای مواد پلاستیکی ارزان‌تر، بادوام‌تر و کمتر شکننده‌تر جایگزین کنیم، برخی از مواد و آزمایش‌ها یا کاربردها هنوز نیاز به استفاده از ظروف شیشه‌ای دارند.

دلایل این ها بسیار زیاد است. اولاً، شیشه نسبتاً بی اثر است، به این معنی که با مواد شیمیایی یا مواد قرار داده شده در داخل واکنش نشان نمی دهد. و در نتیجه نتایج را به هم می زند یا منحرف می کند.

همچنین شفاف است. و امکان نظارت آسان و مقاوم در برابر حرارت را فراهم می کند. و اجازه می دهد دماهای بالا را تحمل کند. علاوه بر این، شکل دادن و قالب گیری آن به هر شکلی که لازم باشد آسان است. این نکته نیز بسیار حائز اهمیت است که جامدات در اثر تغییر دما منبسط می شوند. وقتی میله ای را گرما می دهیم طول آن افزایش می یابد. در دستگاه انبساط طولی جامدات، به میله فلزی گرما می دهیم و افزایش طول یا انبساط خطی آن را اندازه می گیریم.

ازموادبهداشتی،غیرسمی،غیرآسیب رسان است. و طراحی آن به گونه ای است که با عملکرد صحیح خود  قادر است مفهوم علمی مدنظر را به صورت کامل منتقل نماید.

شما بزرگواران می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر جهت خرید شیشه آلات آزمایشگاهی با شرکت نوین پیرکس در ارتباط باشید. و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت نوین پیرکس  با این مجموعه آشنا شدید تا شامل تخفیفات ما شوید.

اطلاعات تماس:

۰۲۱۷۷۳۲۶۶۹۰

۰۹۱۲۲۸۶۸۷۵۲

ایمیلarashma4041@gmail.com

اینستاگرامnovin_pyrex

واتس اپ: ۰۹۱۲۲۸۶۸۷۵۲

برای مشاهده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی از فروشگاه اینترنتی نوین پیرکس بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس

رابط شیشه ای T شکل ، قیمت بشر ، گیلاس مدرج ، خرید بشر آزمایشگاهی ، فروش عمده ارلن ، شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس ، شیشه آلات آزمایشگاهی تحقیقاتی ، خرید لوازم شیشه آلات آزمایشگاهی ، پیپت حبابدار  ، فروش لوازم شیشه ای آزمایشگاهی در تهران ، فروش لوازم شیشه ای آزمایشگاهی ،  قیف جداسازی .

ساخت ظروف شیشه ای آزمایشگاهی ، تولید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی در تهران ، بورت ساده شیر شیشه ای و تفلون ، شیشه آلات آزمایشگاهی سفارشی ، خرید بشر آزمایشگاهی در تهران ، پیکنومتر ، تولید کندانسور شیشه ای . سری کامل تقطیر . دستگاه اسانس گیری. دستگاه کلونجر اسانس گیری. کندانسور تقطیر شیشه ای . 

فروش بشر شیشه ای ، لوله آزمایش ، ظروف آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، فروش بوتیرومتر ، بالن کجلدال. بالن تقطیر ، آدابتور مستقیم ، کروزه کوارتز ، فروش قایقک شیشه ای ، سازنده لوازم آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، شیشه آلات آزمایشگاهی ، Laboratory Glassware  ، صنایع تولیدی شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس .

شیشه الات آزمایشگاهی ، ساخت شیشه ، شیشه آزمایشگاهی ، خرید شیشه آلات آزمایشگاهی. تولید شیشه آلات آزمایشگاهی ، شیشه بروسیلیکات ، ارلن. ارلن مایر ، ارلن خلاء ، ارلن در پیچ دار ، بالن. بالن ته گرد . بالن ته صاف ، بالن آزمایشگاهی. بشر ، بشر آزمایشگاهی.

ساخت ظروف شیشه ای آزمایشگاهی ، صنعت شیشه‌سازی ، شیشه آلات آزمایشگاه ، شیشه گری در تهران ، نوین پیرکس تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی ، بررسی صنعت شیشه گری ، جار بی هوازی ، تولید ظروف شیشه ای در تهران خرید باریل شیشه ای آزمایشگاهی . سری کامل تقطیر.

تولید بطری شیشه ای کشت گیاهی ، فروش ارلن رداژ دار ، شیشه آلات و ظروف آزمایشگاهی . بالن ته گرد سر سمباده ای. ارلن در پیچ دار. دکانتور شیر تفلون. کندانسور مارپیچ. کندانسور حبابدار. بورت اتوماتیک مخزن شیشه ای. بورت اتوماتیک مخزن پلاستیکی. پلیت آزمایشگاهی.

فروش لوازم آزمایشگاهی در تهران ، وسایل آزمایشگاهی ، شیشه آزمایشگاه ، لوازم آزمایشگاهی ، تجهیزات آزمایشگاهی. تفاوت سوکسله و کلونجر. ظروف آزمایشگاهی ،  ساخت شیشه آلات آزمایشگاهی.

تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی ،  ساخت تعمیر و باز سازی شیشه آلات آزمایشگاهی ،خرید ظروف آزمایشگاهی در تهران ، قیمت ارلن مایر ، خرید ارلن مایر آزمایشگاهی ، فروش ارلن ، فروش ظرف توزین ، فروش ست فیلتراسیون ، خرید ست فیلتراسیون ، قیمت ست فیلتراسیون. کلونجر اسانس گیری. تفاوت پیپت و بورت.

لوازم شیشه ای آزمایشگاهی . فروش ظروف ازمایشگاهی در تهران ،پیکنومتر آزمایشگاهی ، ساخت شیشه آزمایشگاهی در تهران ، شیشه مک کارتی آزمایشگاهی ، فروش بشر مدرج در تهران ، فروش بوتیرومتر .

ظروف آزمایشگاهی ، پیپت ، بورت اتوماتیک تک شره ، بورت اتوماتیک دو شیره ،  فروش عمده ارلن ، ترمومتر شیشه ای ، فروش بوتیرومتر ، سایت فروش شیشه آلات آزمایشگاهی .

بورت اتوماتیک رنگی ،گیلاس مدرج ، پتری دیش ، پلیت ، پو آر ، پی پت ، پی پت ژوژه ، پیکنومتر ، ویسکوزیمتر ، دیسکاتور شیردان ، فروش ظروف آزمایشگاهی در تهران ، ساخت شیشه آلات آزمایشگاهی طبق نمونه یا نقشه ، فروش کریستالیزور ، فروش مبرد ، تفاوت سوکسله و کلونجر، ست کامل تهیه عرقیجات. تولید عمده لوازم شیشه ای آزمایشگاهی.

دیدگاه‌ها ۰

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟