رابط زانویی شیشه ای | خرید رابط زانویی

رابط زانویی شیشه ای

رابط زانویی شیشه ای

رابط زانویی شیشه ای سایز ۲۹/۳۲ است که در ست تقطیر مورد استفاده قرار می گیرد. از رابط زانویی موجود جهت اتصال بین کندانسور و بالن استفاده می شود.

برای بررسی تخصصی رابط زانویی  باید به این نکته توجه داشته باشید. که ظروف شیشه ای مورد استفاده به عنوان دستگاه آزمایشگاهی طیف گسترده ای از عملکردهای نگهداری و حمل و نقل محلول ها و سایر مایعات مورد استفاده در آزمایشگاه ها را ارائه می دهد.

بیشتر ظروف شیشه‌ای آزمایشگاهی با شیشه بوروسیلیکات تولید می‌شوند. شیشه‌ای با دوام خاص که می‌توان با خیال راحت از آن برای نگهداری مواد شیمیایی که روی شعله گرم می‌شوند. و حاوی مواد شیمیایی اسیدی یا خورنده استفاده کرد.

تمام ظروف شیشه ای آزمایشگاهی باید بلافاصله پس از استفاده تمیز شوند. تا از انعقاد یا سفت شدن بقایای مواد شیمیایی جلوگیری شود. ظروف شیشه ای را می توان با استفاده از انواع درپوش ها، معمولاً لاستیک، چوب پنبه یا شیشه، آب بندی کرد. درپوش‌های لاستیکی و چوب پنبه‌ای در یقه‌ های شیشه‌ای استاندارد قرار می‌گیرند. اگرچه چوب پنبه در حال حذف شدن است. و درپوش‌های جدیدتر ساخته شده از نئوپرن کار را به دست گرفته‌اند. درپوش ها مخروطی شکل هستند. و مانند یک گوه در ظروف شیشه ای قرار می گیرند.

قیمت رابط زانویی شیشه ای

درپوش ها می توانند از ۰ تا ۳ سوراخ داشته باشند. که امکان اتصال به لوله یا قرار دادن دماسنج و همزن را فراهم می کند. یکی از انواع درپوش سپتوم است. که می تواند برای آب بندی ظروف شیشه ای استفاده شود. و امکان دسترسی آسان با سوزن سرنگ را فراهم می کند.

نقطه ضعف بیشتر درپوش‌های انعطاف‌پذیر این است که در طول زمان خراب می‌شوند. اگرچه درپوش‌های تفلون جدید قوی‌تر هستند. اما انعطاف‌پذیری فیزیکی ندارند.

از درپوش های شیشه ای زمینی برای آب بندی فلاسک هایی که دارای اتصالات شیشه زمینی هستند استفاده می شود. در حالی که مهر و موم بسیار خوب است. اتصالات شیشه به شیشه شناخته شده است. که می توانند مسدود شوند. بنابراین معمولاً از گریس مفصل (خلاء، کریتاکس و غیره) برای جلوگیری از این امر استفاده می شود.

درپوش های لاستیکی بر اساس تعداد، از ۰۰۰ تا ۱۰ اندازه می شوند. در حالی که درب های شیشه ای بر اساس قطر و طول بخش آب بندی اندازه می شوند. به عنوان مثال، درپوشی که با علامت ۲۴/۴۰ مشخص شده است. در عریض ترین قسمت آن به قطر ۲۴ میلی متر و در لبه مخروطی آن ۴۰ میلی متر طول دارد. که در فلاسک با دهانه ۲۴/۴۰ قرار می گیرد.

خرید رابط زانویی شیشه ای

بهتر است پیش از خرید رابط زانویی  به این نکته توجه داشته باشید. که اتصالات بین قطعات ظروف شیشه ای با استفاده از انواع اتصالات شیشه زمین از جمله مخروطی استاندارد، توپ و سوکت و حلقه O ایجاد می شود.

مخروطی استاندارد رایج ترین اتصالات است. اتصالات شیشه ای به گونه ای طراحی شده اند که در یکدیگر قرار می گیرند. و انواع آداپتورهای اندازه در دسترس هستند. مانند سایر اتصالات شیشه، گریس برای جلوگیری از گرفتگی مورد نیاز است. در حالی که اتصال ممکن است آب بندی شده باشد. از نظر مکانیکی اتصال قوی نیست و می تواند از هم بپاشد.

برای جلوگیری از جدا شدن قطعات شیشه از گیره های رابط استفاده می شود. که گاهی اوقات به آن گیره های Keck نیز می گویند. این گیره ها برای اندازه مفصل دارای کد رنگی هستند. جایگزین های گیره های رابط شامل فنر و سیم است. ظروف شیشه‌ای آزمایشگاهی استاندارد، مانند فنجان‌ها و فلاسک‌ها، دقت اندازه‌گیری حجمی محدودی دارند.

فروش رابط زانویی شیشه ای

معمولاً ۵±٪. با این حال، ظروف شیشه‌ای حجمی بسیار دقیق در نظر گرفته می‌شوند. این دقت از طریق چند اطلاعات مختلف روی ظروف شیشه ای برای کاربر شناخته می شود. برای نمونه، یک خط حک شده یا علامت حجم معمولاً روی ظروف شیشه ای حجمی قرار می گیرد. تا حجم را نشان دهد. بخش بعدی اطلاعات دمایی است که ظروف شیشه ای در آن دقیق هستند، معمولاً ۲۰ درجه سانتیگراد. این مهم است زیرا چگالی (و حجم) مایع به دما بستگی دارد. ثالثاً، نمادهای “TD” یا “TC” به ترتیب برای نشان دادن “to deliver” یا “to contain” استفاده می شوند.

هنگامی که یک تکه شیشه به عنوان “TD” علامت گذاری می شود. برای تحویل دقیق حجم اعلام شده کالیبره می شود. در حالی که ظروف شیشه ای با علامت “TC” فقط حاوی حجم مشخصی هستند. اما ممکن است به طور دقیق به ظرف دیگری منتقل نشوند.

تولید کننده رابط زانویی شیشه ای در تهران

شما اکنون می توانید رابط زانویی را با قمیت مناسب از فروشگاه اینترنتی نوین پیرکس خریداری کنید.

شما بزرگواران می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر جهت خرید انواع شیشه آلات آزمایشگاهی با شرکت نوین پیرکس در ارتباط باشید.

و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی ، تولید تجهیزات آزمایشگاهی ، فروش تجهیزات آزمایشگاهی ، خرید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی ، تجهیزات آزمایشگاهی تهران  ، شیشه آلات آزمایشگاهی ، تولید شیشه آلات آزمایشگاهی. فروش شیشه آلات آزمایشگاهی ، شیشه آلات آزمایشگاهی تهران ، لوله های آزمایشگاهی ، فروش بورت اتوماتیک ، فروش بشر مدرج در تهران  ، شیشه آزمایشگاه .

شیشه آلات صنعتی ، تولید کننده شیشه آلات صنعتی ، شیشه آلات آزمایشگاه ، تولید عمده بشر آزمایشگاهی در تهران ، خرید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی .

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت نوین پیرکس  با این مجموعه آشنا شدید تا شامل تخفیفات ما شوید.

اطلاعات تماس:

۰۲۱۷۷۳۲۶۶۹۰

۰۹۱۲۲۸۶۸۷۵۲ 

ایمیلarashma4041@gmail.com

اینستاگرام: novin_pyrex

واتس اپ: ۰۹۱۲۲۸۶۸۷۵۲

برای مشاهده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی از فروشگاه اینترنتی نوین پیرکس بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس

مرکز طراحی و تولید ارلن مایر آزمایشگاهی درتهران در فروشگاه نوین پیرکس

شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس ، شیشه آلات آزمایشگاهی تحقیقاتی

تولید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی در تهران ، شیشه آلات آزمایشگاهی سفارشی ، شیشه بوروسیلیکات .

فروش بشر شیشه ای ، لوله آزمایش ، ظروف آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، بالن کجلدال. بالن تقطیر ، آدابتور مستقیم ، کروزه کوارتز ، فروش قایقک شیشه ای ، سازنده لوازم آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، شیشه آلات آزمایشگاهی ، Laboratory Glassware  .

شیشه الات آزمایشگاهی ، ساخت شیشه ، ظروف شیشه ای ، شیشه آزمایشگاهی ، خرید شیشه آلات آزمایشگاهی. تولید شیشه آلات آزمایشگاهی ، شیشه بروسیلیکات ، ارلن. ارلن مایر ، ارلن خلاء ، ارلن در پیچ دار ، بالن. بالن ته گرد . بالن ته صاف ، بالن آزمایشگاهی. بشر ، بشر آزمایشگاهی ، بالن ژوژه ، بورت ساده ، بورت ، شیشه آلات و لوازم آزمایشگاهی ، بورت اتوماتیک، ظروف آزمایشگاهی، فروش ظروف آزمایشگاهی ، لوازم شیشه ای آزمایشگاه ، تولید انواع شیشه آزمایشگاهی در تهران ، خرید شیشه کشت ، انواع استوانه مدرج ، تولید کننده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی .

خرید آنلاین شیشه آلات آزمایشگاهی ، خرید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی ، فروش تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی .

صنعت شیشه‌سازی ، شیشه آلات آزمایشگاه ، شیشه گری در تهران ، نوین پیرکس تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی ، بررسی صنعت شیشه گری ، تولید ظروف شیشه ای در تهران ، خرید اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی .

فروش لوازم آزمایشگاهی در تهران ، وسایل آزمایشگاهی ، شیشه آزمایشگاه ، لوازم آزمایشگاهی ، تجهیزات آزمایشگاهی. ظروف آزمایشگاهی ،  ساخت شیشه آلات آزمایشگاهی ،  تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی ،  ساخت تعمیر و باز سازی شیشه آلات آزمایشگاهی ،خرید ظروف آزمایشگاهی در تهران ، فلاسک ارلن مایر ، مرکز فروش لوازم و شیشه آلات آزمایشگاهی .

قیمت ظروف شیشه ای آزمایشگاه ، لوازم شیشه ای آزمایشگاهی ، رابط زانویی شیشه ای .

لوازم شیشه ای آزمایشگاهی . فروش ظروف ازمایشگاهی در تهران ، شیشه مک کارتی آزمایشگاهی ، فروش بشر مدرج در تهران .

ظروف آزمایشگاهی ، پیپت ، بورت اتوماتیک تک شره ، بورت اتوماتیک دو شیره ،  بورت اتوماتیک رنگی ، پتری دیش ، پلیت ، پو آر ، پی پت ، پی پت ژوژه ، پیکنومتر ، ویسکوزیمتر ، دیسکاتور شیردان ، فروش ظروف آزمایشگاهی در تهران ، ساخت شیشه آلات آزمایشگاهی طبق نمونه یا نقشه ، خرید اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی ، تجهیزات آزمایشگاه ، فروش تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی ، مرکز فروش تجهیزات آزمایشگاهی در تهران ، ست شیشه ای تقطیر .

دیدگاه‌ها ۰

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟