ظروف شیشه ای آزمایشگاهی

ظروف شیشه ای آزمایشگاهی

ظروف شیشه ای آزمایشگاهی نگهدارنده مواد شیمیایی

نگهداری مواد شیمیایی یکی از چالش های بزرگ در آزمایشگاه ها است. ظروف مختلفی در آزمایشگاه ها وجود دارند. که از هرکدام آنها می توان برای نگهداری مواد مختلفی استفاده کرد.

در مقاله پیشرو شما را با این ظروف و کاربرد آنها در نگهداری هرکدام از مواد شیمیایی آشنا خواهیم کرد. ابتدا نگاهی به لیست ظروف آزمایشگاهی پرکاربرد برای نگهداری مواد شیمیایی خواهیم داشت.

ظروف شیشه ای  آزمایشگاهی

شیشه نگهداری مواد پودری

این شیشه ها برای نگهداری اکثر مواد پودری مناسب هستند.

شیشه نگهداری مواد مایع

این شیشه ها برای نگهداری اکثر مواد و ترکیبات مایع مناسب هستند.

ارلن درپیچدار

این ظرف برای حرارت دادن به مایعات مورد استفاده قرار می گیرد. بدلیل شکل مخروطی آن و داشتن در، میتوان درپیچ آن را بست.

و از آن برای نگهداری مایعات نیز استفاده کرد. انواع شیشه ای و پلاستیکی آن موجود است.

ظروف شیشه ای آزمایشگاهی ، خرید ظروف شیشه ای آزمایشگاهی ، ظروف آزمایشگاهی ، ظروف شیشه ای .

بالن ژوژه

این بالن ها برای ساخت محلولها با غلظت معیین استفاده می شوند. و عمدتا همان محلولها نیز در آنها نگهداری می شوند.

تا هربار استفاده از آنها راحت باشد.

شیشه درپیچدار

این شیشه ها عمدتا برای نگهداری محیط ها کشت و مواد شیمیایی مایع استفاده می شوند. همچنین از آنها برای ترکیب کردن مواد نیز استفاده می شود.

شیشه مک کارتی

این شیشه ها به لوله های آزمایش شبیه هستند. اما تفاوتشان با لوله آزمایش در این است که زیر آنها تخت است. و بالای آنها درپیچ دارد.

که آنها را برای نگهداری نمونه های پودری مناسب می کند. این شیشه ها برای مخلوط کردن مواد بدون احتمال بیرون ریختن آن ها مناسب هستند.

ویال

ویالها ظرف هایی شیشه ای یا پلاستیکی هستند. که معمولا برای نگهداری داروهای تزریقی استفاده می شوند. این ظروف دارای اندازه های مختلف و عمدتا حجم کمتر از ۵۰ میلی لیتر هستند.

هرکدام از موارد بالا در کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. به همین دلیل برای انتخاب ظرف مناسب نگهداری ماده شیمیایی، لازم است. با کاربرد های هرکدام آشنا باشیم که در بالا اشاره ای کوتاه به آنها شد.

ظروف شیشه ای آزمایشگاهی ، فروش ظروف شیشه ای آزمایشگاهی ، ظروف آزمایشگاهی ، ظروف شیشه ای .

از آنجایی که شیشه پودری و شیشه مایع ظروف مناسبی هستند. که تقریبا می توان گستره وسیعی از مواد شیمیایی را در آنها نگهداری کرد. در ادامه در مورد این دو ظرف بیشتر خواهیم نوشت.

شیشه پودری

این ظروف دارای دهانه ای گشاد هستند. که برای نگهداری مواد پودری مناسبند. دهانه گشاد آنها اجازه ریختن و برداشتن چامدات به درون آنها را می دهد. می توان در این شیشه ها را کاملا مهروموم کرد. تا اجازه ورود هوا به آن داده نشود. در برخی موارد نیز از گریس استفاده می شود که اجازه راحت تر باز شدن در آنها را می دهد.

شیشه دهانه گشاد پودری دارای سایزهای مختلفی است. اما نمیتوان از آن برای اندازه گیری استفاده کرد. برای اندازه گیری میتوان از دیگر ظروف آزمایشگاهی که مخصوص این کار هستند کمک گرفت.

خرید شیشه پودری

شیشه پودری دارای انواع رنگی و بدون رنگ است. که از ظروف رنگی آن می توان برای نگهداری نمونه هایی که نسبت به نور حساس هستند استفاده کرد.

شیشه مایعی

شیشه مایعی نیز مانند شیشه پودری است. تفاوت آنها در این است که شیشه مایعی دهانه اش تنگ است که آن را برای حمل و استفاده مایعات مناسب می کند. برای جامدات لازم است دهانه شیشه گشاد باشد تا بتوان به راحتی با آن کار کرد. اما برای مایعات از شیشه دهانه تنگ استفاده می شود.

شیشه مایعی دارای در سر سمباده ای است. این شیشه ها در مقابل اسید ها و بازها مقاوم هستند. و می توان از آنها برای نگهداری مواد خورنده نیز استفاده کرد. البته لازم به ذکر است که نباید هیدروفلوریک اسید و فلورید های اسیدی را در بطری شیشه ای نگهداری کرد.

شیشه مایعی نیز مانند شیشه پودری مندرج نیست. و برای اندازه گیری استفاده نمی شود. برای اندازه گیری باید از دیگر ظروف اندازه گیری استفاده کرد. برای بستن و محدود کردن هوا، میتوان از درپوش و پارافیلم استفاده کرد.

این شیشه نیز دارای دو نوع سفید و رنگی است.

ظروف شیشه ای آزمایشگاهی ، فروش ظروف شیشه ای آزمایشگاهی ، ظروف آزمایشگاهی ، ظروف شیشه ای .

شما بزرگواران می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر جهت خرید انواع شیشه آلات آزمایشگاهی با شرکت نوین پیرکس در ارتباط باشید.

و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت نوین پیرکس  با این مجموعه آشنا شدید تا شامل تخفیفات ما شوید.

اطلاعات تماس:

۰۹۱۲۲۸۶۸۷۵۲

۰۲۱۷۷۳۲۶۶۹۰

ایمیلarashma4041@gmail.com

اینستاگرامnovin_pyrex

واتس اپ: ۰۹۱۲۲۸۶۸۷۵۲

برای مشاهده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی از فروشگاه اینترنتی نوین پیرکس بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس

شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس

ظروف آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، بالن کجلدال ، بالن تقطیر ، آدابتور مستقیم ، کروزه کوارتز ، فروش قایقک شیشه ای ، سازنده لوازم آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، شیشه آلات آزمایشگاهی ، شیشه الات آزمایشگاهی ، شیشه آزمایشگاهی ، خرید شیشه آلات آزمایشگاهی. تولید شیشه آلات آزمایشگاهی ، فروش شیشه آلات آزمایشگاهی ، قیمت شیشه آلات آزمایشگاهی ،ارلن ، ارلن مایر ، ارلن خلاء ، ارلن در پیچ دار ، بالن ، بالن ته گرد ، بالن ته صاف ، بالن آزمایشگاهی ، بشر ، بشر آزمایشگاهی ، بالن ژوژه ، بورت ساده ، بورت ، بورت اتوماتیک، ظروف آزمایشگاهی، لوازم شیشه ای آزمایشگاه.

لوازم آزمایشگاهی ، تولید لوازم آزمایشگاهی ، پخش لوازم آزمایشگاهی ، پیپت ، قیمت پیپت .

پتری دیش ، شیشه ساعت ، شیشه آلات آزمایشگاهی. بشر آزمایشگاهی ، قیمت بشر ، کاربرد بشر ، انواع بشر ، خرید بشر آزمایشگاهی .

بورت اتوماتیک تک شره ، بورت اتوماتیک دو شیره ،  بورت اتوماتیک رنگی ، پتری دیش ، پلیت ، پو آر ، پی پت ، پی پت ژوژه ، پیکنومتر ، ویسکوزیمتر ، دیسکاتور شیردان ، دیسکاتور بدون شیر ، دیسکاتور ، دکانتور ، دکانتور شر شیشه ای ، دکاتور تفلونی ، دراپینگ فانل ، دین استارک شردار.  دین استارک ساده، قیف دکانتور مخروطی با شیر تفلون ، قیف ساده شیشه ای دم بلند ، باریل شیشه ای با خلاء رداژدار، باریل شیشه ای با خلاء رداژدار ، شیر شیشه ای دو راه ، شیر تفلون سه راه موازی ، شیر تفلون روتافلو ، مبرد ساده ، مبرد مارپیچ ، مبرد حبابدار ، مبرد رادول ، قیف ایمهوف.

خرید ظروف شیشه ای آزمایشگاهی ، فروش ظروف شیشه ای آزمایشگاهی ، ظروف آزمایشگاهی ، ظروف شیشه ای .

سپاسگزار از اینکه همراه ما بودید. لطفا نظرات خود را از این مقاله در زیر وارد کنید.

دیدگاه‌ها ۰

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟