فروش بوتیرومتر آزمایشگاهی به صورت تکی و عمده

فروش بوتیرومتر

بوتیرومتر ، فروش بوتیرومتر آزمایشگاهی

بوتیرومتر جهت اندازه گیری چربی در شیر و خامه و پنیر استفاده می شود. این محصول از جنس شیشه مدرج شده می باشند. پایه مخصوص بوتیرومتر باید از جنس مقاوم به اسید , فولاد زنگ نزن یا پلاستیک ‏های مناسب باشد. درپوش بوتیرومتر می‏ تواند از نوع فشنگی و یا درپوش‏ های لاستیکی مخروطی انتخاب شود. در مورد درپوش‏ های فشنگی برای سهولت دربندی و تنظیم چربی بایستی از کلید مخصوص استفاده نمود.

اساس عمل بوتیرومتر به این ترتیب است که کازئین شیر، خامه یا پنیر توسط سولفوریک اسید حل می شود. و چربی توسط آمیلیک الکل جدا می شود. و مقدار آن در ستون مدرج چربی سنج خوانده می شود. لازم به ذکر می باشد که بوتیرومتر خامه با بوتیرومتر شیر و بوتیرومتر پنیر متفاوت می باشد.

مشخصات فنی انواع بوتیرومتر

 • انواع بوتیرومتر شیر: ۱۰ درصد, ۶ درصد, ۷ درصد, ۸ درصد
 • بوتیرومتر ژربر بر حسب نمونه شیر انتخاب می‏شود
 • برای شیر بدون چربی ـ بوتیرومتر ۰/۵ ـ ۰ درصد
 • برای شیر نیم چرب ـ بوتیرومتر ۴ ـ ۰ درصد
 • برای شیر کامل برحسب شیر منطقه ۶ ـ ۰ درصد یا ۸ ـ ۰ درصد
 • برای شیر پر چرب ۱۰ ـ ۰ درصد
 • بوتیرومتر یا چربی سنج باید شفاف، بدون رنگ و نسبت به حرارت مقاوم باشد
 • اتصالات گردن و بدنه به صورتی باشد که جریان مایع به راحتی در آن انجام گیرد

ابعاد بوتیرومتر

 • طول چربی سنج ۲/۵ ± ۱۹۰ میلی‏متر
 • قطر گردن = ۰/۵ ± ۱۱/۵ میلی‏متر
 • ضخامت کل دیواره خارجی نباید از ۲/۵ میلی‏متر بیشتر باشد
 • قطر بدنه = نباید از ۲۵ میلی‏متر بیشتر باشد
 • ظرفیت بدنه = ۰/۴ ± ۲۱/۵ میلی لیتر
 • طول قسمت مدرج نباید از ۷۰ میلی‏متر کمتر باشد
 • عرض قسمت مدرج حدود ۱۰ میلی‏متر باشد
 • قطر حباب انتهایی چربی سنج بیشتر از ۲۵ میلی‏متر نباشد و قسمتی از آن مات باشد تا بتوان شماره نمونه را روی آن مشخص کرد

فروش‌ بوتیرومتر یا چربی سنج آزمایشگاهی

فروشگاه تجهیزات آزمایشگاهی نوین پیرکس امکان خرید بوتیرومتر را برای شما فراهم آورده است تا با خیالی آسوده از صحت و سلامت کالا، اقدام به خرید کنید. فروش بوتیرومتر آزمایشگاهی

 تخصصی بوتیرومتر

بهتر است پیش از بررسی تخصصی بوتیرومتر به این نکته توجه داشته باشید که شیر به میزان ۲.۸ تا ۶.۵% چربی دارد. از آنجایی میزان چربی شیر ارزش اقتصادی دارد، در زمان ورود شیر به کارخانه، میزان چربی آن اندازه گیری می شود. و بر اساس آن به دامدار، پول پرداخت می کنند.

روش ژربر یک روش حجمی برای اندازه گیری چربی شیر و خامه است. و از یک چربی سنج مخصوص به نام چربی سنج ژربر یا بوتیرومتر استفاده می شود. که از یک مخزن استوانه ای شکل، یک ستون مدرج و یک آمپول انتهایی تشکیل شده است.

اساس عمل به این ترتیب است که کازئین شیر، خامه یا پنیر توسط سولفوریک اسید حل می شود. و چربی توسط آمیلیک الکل جدا می شود. و مقدار آن در ستون مدرج چربی سنج خوانده می شود. بوتیرومتر خامه با بوتیرومتر شیر و بوتیرومتر پنیر متفاوت است. البته در حالی که شیمیدانان و محققان در حال استفاده فزاینده از پلاستیک در آزمایشگاه هستند، شیشه هنوز انتخاب بسیاری است.

فروش بوتیرومتر آزمایشگاهی

بدیهی است که تصمیم گیری در مورد مناسب بودن شیشه یا پلاستیک برای کار به عناصر مختلفی مانند طراحی ابزار، ویژگی های مواد و هزینه بستگی دارد. اما شیشه انتخاب بسیاری از دلایل خوب است. شیشه با مقاومت شیمیایی بالای خود در برابر بسیاری از مواد از جمله اسیدها، قلیاها، حلال های آلی، محلول های نمکی و آب، عملکرد بهتری از پلاستیک دارد. تنها موادی که می توانند شیشه را از بین ببرند اسید هیدروفلوئوریک، قلیایی های قوی مورد استفاده در دماهای بالا و اسید فسفریک غلیظ هستند.

از مزایای دیگر استفاده از شیشه در آزمایشگاه می توان به پایداری ابعادی آن حتی در دماهای بالا و شفافیت آن اشاره کرد. مزایای دیگر شامل این واقعیت است که اندازه های زیادی از بسیاری از تجهیزات آزمایشگاهی در دسترس است. و شیشه به راحتی تمیز می شود. برای نگهداری معرف و مواد شیمیایی مناسب است و پیرکس که نوعی شیشه است در برابر حرارت مقاوم است.

خرید بوتیرومتر

بهتر است پیش از خرید بوتیرومتر به این نکته توجه داشته باشید که ظروف شیشه ای آزمایشگاهی طیف وسیعی از تجهیزات مورد استفاده در علم هستند. که تا زمان ظهور برخی جایگزین های پلاستیکی، به طور سنتی از شیشه ساخته می شدند. شیشه در آزمایشگاه های تجزیه و تحلیل و همچنین در شیمی و زیست شناسی استفاده می شود.

شیشه را می توان با قالب گیری، برش، خم شدن و دمیدن به اشکال و اندازه های مختلفی درآورد. به دلیل احتمال شکستگی، بسیاری از آزمایشگاه‌ها به کارکنانی که برای اولین بار استفاده می‌کنند، نحوه استفاده صحیح از ظروف شیشه‌ای در آزمایشگاه و خطرات احتمالی کار با شیشه را آموزش می‌دهند. نکاتی برای کار با شیشه در آزمایشگاه هنگامی که با شیشه در آزمایشگاه کار می کنید،

فروش بوتیرومتر آزمایشگاهی

مهم است که محدودیت های آن را در رابطه با استرس مکانیکی و شوک حرارتی به خاطر بسپارید. اطمینان حاصل کنید که همیشه اقدامات ایمنی سختگیرانه را انجام می دهید. هنگام القای یک واکنش گرمازا، مانند زمانی که اسید سولفوریک را رقیق می کنید، مطمئن شوید که هم بزنید و خنک کنید و این واکنش در ظرف مناسبی انجام شود. این می تواند یک فلاسک ارلن باشد. از استفاده از سیلندرهای مدرج و فلاسک های حجمی برای واکنش های گرمازا خودداری کنید.

ابزارهای حجمی را روی صفحات گرمایش حرارت ندهید در غیر این صورت در معرض خطر شکستگی قرار دارید. ابزارهای شیشه ای را در معرض تغییرات ناگهانی دما یا تغییرات فشار ناگهانی قرار ندهید. به عنوان مثال، اجازه ندهید هوا به سرعت وارد دستگاه شیشه ای تخلیه شده شود. و هرگز ظروف با کف صاف را تخلیه نکنید. آنها برای استفاده در خلاء طراحی نشده اند. فقط تلاش (نه نیرو) را به طور پیوسته و کنترل شده روی ابزارهای خالی شیشه ای اعمال کنید. از وسایل ایمنی مانند عینک، دستکش و صفحه نمایش استفاده کنید.

فروشگاه تجهیزات آزمایشگاهی نوین پیرکس امکان خرید دستگاه کیپ شیشه ای را برای شما فراهم آورده است. تا با خیالی آسوده از صحت و سلامت کالا، اقدام به خرید کنید. فروش شیشه آلات آزمایشگاهی در این فروشگاه به صورت اینترنتی و حضوری می باشد.

شما بزرگواران میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر جهت خرید شیشه آلات آزمایشگاهی با شرکت نوین پیرکس در ارتباط باشید. و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت نوین پیرکس  با این مجموعه آشنا شدید تا شامل تخفیفات ما شوید.

اطلاعات تماس:

۰۲۱۷۷۳۲۶۶۹۰

۰۹۱۲۲۸۶۸۷۵۲

ایمیلarashma4041@gmail.com

اینستاگرامnovin_pyrex

واتس اپ: ۰۹۱۲۲۸۶۸۷۵۲

برای مشاهده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی از فروشگاه اینترنتی نوین پیرکس بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس

رابط شیشه ای T شکل ، قیمت بشر ، گیلاس مدرج ، خرید بشر آزمایشگاهی ، فروش عمده ارلن ، شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس ، شیشه آلات آزمایشگاهی تحقیقاتی ، خرید لوازم شیشه آلات آزمایشگاهی ، پیپت حبابدار  ، فروش لوازم شیشه ای آزمایشگاهی در تهران ، فروش لوازم شیشه ای آزمایشگاهی .

ساخت ظروف شیشه ای آزمایشگاهی ، تولید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی در تهران ، بورت ساده شیر شیشه ای و تفلون ، شیشه آلات آزمایشگاهی سفارشی ، خرید بشر آزمایشگاهی در تهران ، پیکنومتر ، تولید کندانسور شیشه ای . سری کامل تقطیر . دستگاه اسانس گیری. دستگاه کلونجر اسانس گیری. کندانسور تقطیر شیشه ای . 

فروش بشر شیشه ای ، لوله آزمایش ، ظروف آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، فروش بوتیرومتر ، بالن کجلدال. بالن تقطیر ، آدابتور مستقیم ، کروزه کوارتز ، فروش قایقک شیشه ای ، سازنده لوازم آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، شیشه آلات آزمایشگاهی ، Laboratory Glassware  ، صنایع تولیدی شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس .

شیشه الات آزمایشگاهی ، ساخت شیشه ، شیشه آزمایشگاهی ، خرید شیشه آلات آزمایشگاهی. تولید شیشه آلات آزمایشگاهی ، شیشه بروسیلیکات ، ارلن. ارلن مایر ، ارلن خلاء ، ارلن در پیچ دار ، بالن. بالن ته گرد . بالن ته صاف ، بالن آزمایشگاهی. بشر ، بشر آزمایشگاهی ، بالن ژوژه ، بورت ساده ، بورت ، شیشه آلات و لوازم آزمایشگاهی ، بورت اتوماتیک، ظروف آزمایشگاهی، فروش ظروف آزمایشگاهی ، تولید لوله شیشه ای ،  لوازم شیشه ای آزمایشگاه ، تولید انواع شیشه آزمایشگاهی در تهران ، خرید شیشه کشت ، انواع استوانه مدرج ، تولید کننده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، فروش مبرد  . انواع بورت آزمایشگاهی. انواع بالن آزمایشگاهی.

ساخت ظروف شیشه ای آزمایشگاهی ، صنعت شیشه‌سازی ، شیشه آلات آزمایشگاه ، شیشه گری در تهران ، نوین پیرکس تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی ، بررسی صنعت شیشه گری ، جار بی هوازی ، تولید ظروف شیشه ای در تهران خرید باریل شیشه ای آزمایشگاهی . سری کامل تقطیر.

تولید بطری شیشه ای کشت گیاهی ، فروش ارلن رداژ دار ، شیشه آلات و ظروف آزمایشگاهی . بالن ته گرد سر سمباده ای. ارلن در پیچ دار. دکانتور شیر تفلون. کندانسور مارپیچ. کندانسور حبابدار. بورت اتوماتیک مخزن شیشه ای. بورت اتوماتیک مخزن پلاستیکی. پلیت آزمایشگاهی.

فروش لوازم آزمایشگاهی در تهران ، وسایل آزمایشگاهی ، شیشه آزمایشگاه ، لوازم آزمایشگاهی ، تجهیزات آزمایشگاهی. تفاوت سوکسله و کلونجر. ظروف آزمایشگاهی ،  ساخت شیشه آلات آزمایشگاهی ،  تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی ،  ساخت تعمیر و باز سازی شیشه آلات آزمایشگاهی ،خرید ظروف آزمایشگاهی در تهران ، قیمت ارلن مایر ، خرید ارلن مایر آزمایشگاهی ، فروش ارلن ، فروش ظرف توزین ، فروش ست فیلتراسیون ، خرید ست فیلتراسیون ، قیمت ست فیلتراسیون. کلونجر اسانس گیری. تفاوت پیپت و بورت.

لوازم شیشه ای آزمایشگاهی . فروش ظروف ازمایشگاهی در تهران ،پیکنومتر آزمایشگاهی ، ساخت شیشه آزمایشگاهی در تهران ، شیشه مک کارتی آزمایشگاهی ، فروش بشر مدرج در تهران ، فروش بوتیرومتر .

ظروف آزمایشگاهی ، پیپت ، بورت اتوماتیک تک شره ، بورت اتوماتیک دو شیره ،  فروش عمده ارلن ، ترمومتر شیشه ای ، فروش بوتیرومتر ، سایت فروش شیشه آلات آزمایشگاهی .

بورت اتوماتیک رنگی ،گیلاس مدرج ، پتری دیش ، پلیت ، پو آر ، پی پت ، پی پت ژوژه ، پیکنومتر ، ویسکوزیمتر ، دیسکاتور شیردان ، فروش ظروف آزمایشگاهی در تهران ، ساخت شیشه آلات آزمایشگاهی طبق نمونه یا نقشه ، فروش کریستالیزور ، فروش مبرد ، تفاوت سوکسله و کلونجر، ست کامل تهیه عرقیجات. تولید عمده لوازم شیشه ای آزمایشگاهی ، تولید کندانسور شیشه ای ، صنایع تولیدی شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس ،  ساخت شیشه آلات آزمایشگاهی و صنعتی طبق نقشه ، قیمت بشر ، خرید بشر آزمایشگاهی ، ساخت ظروف شیشه ای آزمایشگاهی ، تولید لوله شیشه ای ، تفاوت پیپت و بورت ، لوله شیشه ای درب دار ، بورت ساده شیر شیشه ای و تفلون ، پیپت حبابدار ، خرید باریل شیشه ای آزمایشگاهی ، فروش لوازم شیشه ای آزمایشگاهی در تهران .

دیدگاه‌ها ۰

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟