فروش کریستالیزور در تهران | خرید کریستالیزور

فروش کریستالیزور

فروش کریستالیزور

نوین پیرکس آماده فروش کریستالیزور به صورت تک و عمده می باشد. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و نحوه خرید به قسمت تماس با ما مراجعه نمایید.

کریستالیزور چیست؟

بشرها دارای انواع مختلفی می باشند. مانند بشر کوتاه و بشر بلند و یکی دیگر از آنها بشر تخت بوده که به آن کریستالیزور گفته می شود. زیرا بیشتر برای اجرای تبلور مورد استفاده قرار می گیرد. اما گاهی اوقات از آن به عنوان ظرف گرمایش حمام داغ یا ذخیره سازی نیز استفاده می شود. تعدادی از این ظروف دارای لبه یا ناودانی یا به اصطلاح عامیانه آبریز برای تخلیه ی مایع داخل آن بوده. و یک مدل از آنها این لبه را ندارند.

این ظروف از جنس شیشه های بوروسیلیکاتی یا همان پیرکس می باشند. که دارای مقاومت بالایی در برابر حرارت هستند. و به واسطه ی بوروسیلیکاتی بودن علاوه بر مقاوم بودن در برابر حرارت دارای خواص دیگری از جمله حالت بلوری نیز هستند. همچنین این ظروف قابلیت استفاده مجدد و اتوکلاو کردن را دارند.

ویژگی کریستالیزور

  • مقاومت در برابر حرارت
  • قابلیت اتوکلاو کردن
  • قابلیت استفاده مجدد
  • کاربرد کریستالیزور
  • تبلور یا بلوری شدن
  • استفاده به عنوان ظرف گرمایش حمام داغ

 

کریستالیزور یکی دیگر از ظروف آزمایشگاهی که در دسته بندی و هم خانواده بشر قرار گرفته است. با بشر آزمایشگاهی بدون شک آشنایی بسیاری دارید. و نام این ظرف آزمایشگاهی را زیاد شنیده و شاید هم آن را از نزدیک دیده باشید. بشرهای آزمایشگاهی در سه دسته بندی کوتاه، بلند و خیلی کوتاه وجود دارند.

فروش کریستالیزور

کاربرد کریستالیزور

از کریستالیزور یا همان بشرهای خیلی کوتاه در آزمایشگاه ها برای تبلور استفاده می شود. و در برخی از مواقع نیز برای گرم کردن مایعات مورد استفاده قرار می گیرند. جنس کریستالیزور عموما از از بروسیلیکات هایی می باشد. که در برابر حرارت داری قدرت مقاومت بسیار بالایی می باشند.

این ظروف آزمایشگاهی هم مانند سایر ظروف و تجهیزات آزمایشگاهی به نوبه خود ویژگی هایی دارد. که منحصر به فرد است. و به همین خاطر در آزمایشگاه ها جز آن دسته از ظروفی می باشد که بسیار مورد نیاز است.

از ویژگی های کریستالیزور می توان به مقاومت آن ها در برابر حرارت، قابلیت اتوکلاو کردن و قابلیت استفاده مجدد آن ها اشاره کرد.

نکته ای که لازم است درباره ظروف آزمایشگاهی کریستالیزور بدانید این است که تعدادی از این ظروف دارای لبه،ناودانی یا آبریز برای تخلیه ی مایع داخل آن بوده و یک مدل از آن ها این لبه را ندارند.

جنس کریستالیزور

جنس این ظروف از شیشه های پیرکس یا بوروسیلیکاتی می باشد. که می توانند از خود در برابر حرارت مقاومت بالایی را نشان دهد. و به کمک این جنسی شیشه که دارد توانسته ویژگی منحصر به فردی را از خود نشان دهد. زیرا همان طور که می دانید آزمایش هایی که در آزمایشگاه های مختلف از جمله آزمایشگاه های پزشکی، صنعتی، شیمی و غیره صورت می گیرید. نیاز به تجهیزات و ظروفی دارد که بتواند در برابر حرارت و مواردی که سبب می شوند روند آزمایش با مشکل مواجه شود مقاوم بوده. و خسارت هایی را در حین آزمایش به وجود نیاورند.

پس استفاده از کریستالیزور و تجهیزات آزمایشگاهی مقاوم در برابر آتش و حرارت از موارد بسیار مهمی است. که باید در زمان خرید و تهیه تجهیزات آزمایشگاهی به آن ها توجه داشته باشید.

فروش کریستالیزور

نمایندگی ها و شرکت های بسیاری در کل دنیا وجود دارند که شما می توانید خرید کریستالیزور مورد نیاز آزمایشگاه خود را از آن ها انجام دهید. نوین پیرکس از جمله فروشگاه هایی است که تجهیزات و ظروف آزمایشگاهی را با کیفیت در اختیار شما قرار می دهد.

فروش کریستالیزور در تهران در فروشگاه اینترنتی نوین پیرکس با قیمت مناسب و کیفیت تضمینی انجام می گیرد.

نکات تکمیلی کریستالیزور

این ظرف قابلیت استفاده مجدد و اتوکلاو کردن را دارند. بشرها دارای انواع مختلفی می باشند که با توجه به شرایط کاری یکی از آن ها انتخاب می شود.

خرید کریستالیزور

شما بزرگواران می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر جهت خرید انواع شیشه آلات آزمایشگاهی با شرکت نوین پیرکس در ارتباط باشید.

و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی ، تولید تجهیزات آزمایشگاهی ، فروش تجهیزات آزمایشگاهی ، تجهیزات آزمایشگاهی تهران  ، شیشه آلات آزمایشگاهی ، تولید شیشه آلات آزمایشگاهی. فروش شیشه آلات آزمایشگاهی ، شیشه آلات آزمایشگاهی تهران ، لوله های آزمایشگاهی ، فروش بورت اتوماتیک ، فروش بشر مدرج در تهران  ، شیشه آزمایشگاه .

شیشه آلات صنعتی ، تولید کننده شیشه آلات صنعتی ، شیشه آلات آزمایشگاه ، فروش کریستالیزور .

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت نوین پیرکس  با این مجموعه آشنا شدید تا شامل تخفیفات ما شوید.

اطلاعات تماس:

۰۲۱۷۷۳۲۶۶۹۰

۰۹۱۲۲۸۶۸۷۵۲

ایمیلarashma4041@gmail.com

اینستاگرام: novin_pyrex

واتس اپ: ۰۹۱۲۲۸۶۸۷۵۲

برای مشاهده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی از فروشگاه اینترنتی نوین پیرکس بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس

مرکز طراحی و تولید ارلن مایر آزمایشگاهی درتهران در فروشگاه نوین پیرکس

فروش عمده ارلن ، شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس ، شیشه آلات آزمایشگاهی تحقیقاتی ، خرید لوازم شیشه آلات آزمایشگاهی .

تولید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی در تهران ، شیشه آلات آزمایشگاهی سفارشی ، خرید بشر آزمایشگاهی در تهران .

فروش بشر شیشه ای ، لوله آزمایش ، ظروف آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، بالن کجلدال. بالن تقطیر ، آدابتور مستقیم ، کروزه کوارتز ، فروش قایقک شیشه ای ، سازنده لوازم آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، شیشه آلات آزمایشگاهی ، Laboratory Glassware  .

شیشه الات آزمایشگاهی ، ساخت شیشه ، شیشه آزمایشگاهی ، خرید شیشه آلات آزمایشگاهی. تولید شیشه آلات آزمایشگاهی ، شیشه بروسیلیکات ، ارلن. ارلن مایر ، ارلن خلاء ، ارلن در پیچ دار ، بالن. بالن ته گرد . بالن ته صاف ، بالن آزمایشگاهی. بشر ، بشر آزمایشگاهی ، بالن ژوژه ، بورت ساده ، بورت ، شیشه آلات و لوازم آزمایشگاهی ، بورت اتوماتیک، ظروف آزمایشگاهی، فروش ظروف آزمایشگاهی ، لوازم شیشه ای آزمایشگاه ، تولید انواع شیشه آزمایشگاهی در تهران ، خرید شیشه کشت ، انواع استوانه مدرج ، تولید کننده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی .

صنعت شیشه‌سازی ، شیشه آلات آزمایشگاه ، شیشه گری در تهران ، نوین پیرکس تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی ، بررسی صنعت شیشه گری ، تولید ظروف شیشه ای در تهران .

تولید بطری شیشه ای کشت گیاهی ، فروش ارلن رداژ دار .

فروش لوازم آزمایشگاهی در تهران ، وسایل آزمایشگاهی ، شیشه آزمایشگاه ، لوازم آزمایشگاهی ، تجهیزات آزمایشگاهی. ظروف آزمایشگاهی ،  ساخت شیشه آلات آزمایشگاهی ،  تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی ،  ساخت تعمیر و باز سازی شیشه آلات آزمایشگاهی ،خرید ظروف آزمایشگاهی در تهران .

لوازم شیشه ای آزمایشگاهی . فروش ظروف ازمایشگاهی در تهران ، شیشه مک کارتی آزمایشگاهی ، فروش بشر مدرج در تهران .

ظروف آزمایشگاهی ، پیپت ، بورت اتوماتیک تک شره ، بورت اتوماتیک دو شیره ،  فروش عمده ارلن ، بورت اتوماتیک رنگی ، پتری دیش ، پلیت ، پو آر ، پی پت ، پی پت ژوژه ، پیکنومتر ، ویسکوزیمتر ، دیسکاتور شیردان ، فروش ظروف آزمایشگاهی در تهران ، ساخت شیشه آلات آزمایشگاهی طبق نمونه یا نقشه ، فروش کریستالیزور .

دیدگاه‌ها ۰

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟