فلاسک ارلن مایر | تولید عمده ارلن مایر در تهران

فلاسک ارلن مایر

ارلن مایر فلاسک مخروطی

فلاسک ارلن مایر

ارلن مایر  به فلاسک مخروطی یا فلاسک تیتراسیون نیز معروف است .

ارلن مایر چیست؟

نوعی فلاسک آزمایشگاهی است که دارای یک کف صاف ، یک بدنه مخروطی و یک گردن استوانه ای است. این نام به نام شیمیدان آلمانی ، امیل ارلن مایر می باشد. که آن را در سال ۱۸۶۰ ایجاد کرد.

کناره های مورب و گردن باریک این فلاسک  مخروطی باعث می شود. که محتویات فلاسک با چرخاندن بدون خطر سرریز شدن مخلوط شود. و با قرار دادن آن در زیر دیافراگم و افزودن حلال و نشانگر در ارلن مایر فلاسک مخروطی ، آنها را برای تیتراسیون مناسب می کند.

چنین ویژگی هایی به همین ترتیب فلاسک را برای جوشاندن مایعات مناسب می کند. بخار گرم در قسمت فوقانی فلاسک ارلن مایر متراکم می شود. و باعث کاهش اتلاف حلال می شود.

گردن های باریک فلاسک های ارلن مایر همچنین می توانند از قیف های فیلتر پشتیبانی کنند. دو ویژگی آخر فلاسک های ارلن مایر آنها را برای تبلور مجدد مناسب می کند.

نمونه ای که باید خالص شود ، به جوش می آید. و حلال کافی برای انحلال کامل به آن اضافه می شود. فلاسک دریافتی با مقدار کمی حلال پر شده و تا جوش گرم می شود.

محلول داغ از طریق یک کاغذ فیلتر فلوت شده به داخل فلاسک گیرنده فیلتر می شود. بخارات داغ حاصل از حلال در حال جوش ، از جلوگیری از تبلور زودرس ، قیف فیلتر را گرم نگه می دارند.

از فلاسک ارلن مایر در تهیه میکروب شناسی در میکروبیولوژی نیز استفاده می شود. فلاسک های ارلن مایر که در کشت سلولی استفاده می شوند ، عقیم شده و ممکن است دارای بسته های منفذی برای افزایش تبادل گاز در طی انکوباسیون و لرزش باشد.

ارلن مایر آزمایشگاهی

تولید عمده ارلن مایر در تهران

استفاده از حداقل حجم مایع ، به طور معمول بیش از یک پنجم از کل فلاسک ، و گاف های ساخته شده در سطح داخلی فلاسک هر دو در خدمت به حداکثر رساندن گاز هستند. و هنگامی که فلاسک ها به صورت مداری تکان می خورند ، باعث اختلاط بی نظیر می شوند.

سرعت انتقال اکسیژن در فلاسک های ارلن مایر به سرعت همزنی ، حجم مایع و طراحی فلاسک لرزش بستگی دارد. هم زدن مایع درارلن به خاطر طراحی خاص آن بسیار آسان  است. همچنین باریک بودن دهانه ارلن مانع تبخیر زیاد محلول خواهد بود. دهانه ارلن را نیز می توان درصورت لزوم با چوب پنبه بست و محکم کرد.

شکل خاص مخروطی ارلن موجب می شود. که ایستایی زیادی داشته باشد. و به همین دلیل تقریباً هرگز  واژگون نمی شود.

همه این خواص باعث می شود که ارلن از پر کاربرد ترین ظروف مورد استفاده در آزمایش های شیمی باشد.

فروش فلاسک ارلن مایر

هنگامی که از ارلن برای حرارت دادن مایعات یا جامدات استفاده می شود. همه احتیاط های لازم هنگام کار کردن با شعله یا کوره های الکتریکی را باید در نظر داشته باشید. در این مواقع همواره باید ارلن را با گیره حمل کرد.

اگر چه ارلن از انواع شیشه های مقاوم به حرارت ساخته می شوند. اما این به این معنا نیست که این شیشه ها را می توان در معرض شعله مستقیم قرار داد.

برای این که ارلن یا دیگر وسایل شیشه ای در معرض حرارت نشکنند. باید آنها را به طورغیر مستقیم و روی یک توری فلزی حرارت دهید. همچنین حرارت دادن مستقیم ظرف هنگامی که خالی از مایع باشد. یا هنگامی که دیواره آن حاوی قطرات مایع باشد، نیز ممکن است موجب شکستن آن شود. حرارت دادنِ سطح داخلی ظرف به وسیله شعله مستقیم و خیس کردن ظرفِ داغ با آب یا مایعات سرد دیگر نیز موجب شکستن و ترک خوردن ارلن و دیگر ظروف شیشه ای می شود.

فلاسک ارلن مایر

شما بزرگواران می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر جهت خرید انواع شیشه آلات آزمایشگاهی با شرکت نوین پیرکس در ارتباط باشید.

و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی ، تولید تجهیزات آزمایشگاهی ، فروش تجهیزات آزمایشگاهی ، تجهیزات آزمایشگاهی تهران  ، شیشه آلات آزمایشگاهی ، تولید شیشه آلات آزمایشگاهی. فروش شیشه آلات آزمایشگاهی ، شیشه آلات آزمایشگاهی تهران ، لوله های آزمایشگاهی ، فروش بورت اتوماتیک ، فروش بشر مدرج در تهران  ، شیشه آزمایشگاه .

شیشه آلات صنعتی ، تولید کننده شیشه آلات صنعتی ، شیشه آلات آزمایشگاه .

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت نوین پیرکس  با این مجموعه آشنا شدید تا شامل تخفیفات ما شوید.

اطلاعات تماس:

۰۲۱۷۷۳۲۶۶۹۰

۰۹۱۲۲۸۶۸۷۵۲

ایمیل: arashma4041@gmail.com

اینستاگرامnovin_pyrex

واتس اپ: ۰۹۱۲۲۸۶۸۷۵۲

برای مشاهده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی از فروشگاه اینترنتی نوین پیرکس بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس

مرکز طراحی و تولید ارلن مایر آزمایشگاهی درتهران در فروشگاه نوین پیرکس

شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس ، شیشه آلات آزمایشگاهی تحقیقاتی

تولید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی در تهران ، شیشه آلات آزمایشگاهی سفارشی .

فروش بشر شیشه ای ، لوله آزمایش ، ظروف آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، بالن کجلدال. بالن تقطیر ، آدابتور مستقیم ، کروزه کوارتز ، فروش قایقک شیشه ای ، سازنده لوازم آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، شیشه آلات آزمایشگاهی ، Laboratory Glassware  .

شیشه الات آزمایشگاهی ، ساخت شیشه ، شیشه آزمایشگاهی ، خرید شیشه آلات آزمایشگاهی. تولید شیشه آلات آزمایشگاهی ، شیشه بروسیلیکات ، ارلن. ارلن مایر ، ارلن خلاء ، ارلن در پیچ دار ، بالن. بالن ته گرد . بالن ته صاف ، بالن آزمایشگاهی. بشر ، بشر آزمایشگاهی ، بالن ژوژه ، بورت ساده ، بورت ، شیشه آلات و لوازم آزمایشگاهی ، بورت اتوماتیک، ظروف آزمایشگاهی، فروش ظروف آزمایشگاهی ، لوازم شیشه ای آزمایشگاه ، تولید انواع شیشه آزمایشگاهی در تهران ، خرید شیشه کشت ، انواع استوانه مدرج ، تولید کننده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی .

صنعت شیشه‌سازی ، شیشه آلات آزمایشگاه ، شیشه گری در تهران ، نوین پیرکس تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی ، بررسی صنعت شیشه گری ، تولید ظروف شیشه ای در تهران .

فروش لوازم آزمایشگاهی در تهران ، وسایل آزمایشگاهی ، شیشه آزمایشگاه ، لوازم آزمایشگاهی ، تجهیزات آزمایشگاهی. ظروف آزمایشگاهی ،  ساخت شیشه آلات آزمایشگاهی ،  تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی ،  ساخت تعمیر و باز سازی شیشه آلات آزمایشگاهی ،خرید ظروف آزمایشگاهی در تهران ، فلاسک ارلن مایر .

لوازم شیشه ای آزمایشگاهی . فروش ظروف ازمایشگاهی در تهران ، شیشه مک کارتی آزمایشگاهی ، فروش بشر مدرج در تهران .

ظروف آزمایشگاهی ، پیپت ، بورت اتوماتیک تک شره ، بورت اتوماتیک دو شیره ،  بورت اتوماتیک رنگی ، پتری دیش ، پلیت ، پو آر ، پی پت ، پی پت ژوژه ، پیکنومتر ، ویسکوزیمتر ، دیسکاتور شیردان ، فروش ظروف آزمایشگاهی در تهران ، ساخت شیشه آلات آزمایشگاهی طبق نمونه یا نقشه .

دیدگاه‌ها ۰

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟