قیف آزمایشگاهی | فروش قیف آزمایشگاهی

قیف شیشه ای آزمایشگاهی

قیف آزمایشگاهی از ظروف آزمایشگاهی است که برای انتقال آسان مایعات از ظرفی به ظرف دیگر و تصفیه مواد در آزمایشگاه کاربرد دارد. قیف همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است. وسیله ای دهان گشاد به شکل مخروط است. و انتهای لوله آن به شکل نوک قلم بریده شده است. قیف های آزمایشگاهی معمولا در دو نوع شیشه ای و پلاستیکی بسته به کاربرد ساخته می شوند.

یکی دیگر از مواردی که قیف ها بر اساس آن طبقه بندی می شوند ابعاد آنها می باشد. که بر اساس قطر دهانه آنها می باشد. بر این اساس قیف های ۵ سانت، ۸ سانت، ۱۰ سانت و … وجود دارند.

کاربرد قیف ها بیشتر در مواقع انتقال مایعات به ظروف دهانه تنگ مثل بالن ژوژه می باشد. معمولا برای استفاده از قیف ها از انواع کاغذ صافی نیز استفاده می شود. قیف ها انواع دیگری مانند قیف بوخنر و یا قیف جدا کننده نیز دارند.
فروش انواع مختلف قیف های آزمایشگاهی در فروشگاه آنلاین نوین پیرکس به صورت جزیی و عمده انجام می پذیرد. و به سراسر ایران با خدمات پستی ویژه با تضمین سلامت کالا ارسال می شود.

قیف آزمایشگاهی یکی از ابزارهای پرکاربرد در آزمایشگاه شیمی است. که برای انتقال مواد از ظرفی به ظرف دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به طور معمول هنگام استفاده از قیف آزمایشگاهی ساده، یک کاغذ صافی مرطوب را درون آن قرار می‌دهند. تا رسوبات، روی کاغذ صافی باقی بماند.

کاربرد قیف آزمایشگاهی

قیف ها دارای انواع و اشکال مختلفی هستند که هر یک کارکرد خاصی دارند. اما به طور کلی برای این موارد مورد استفاده قرار می‌گیرند:

۱- جابه جایی مواد و ریختن یک مایع یا پودر در یک ظرف

۲- صاف کردن مخلوط ها و جداسازی رسوبات از یک مایع

۳- جداسازی دو مایع با چگالی های مختلف

انواع قیف آزمایشگاهی

۱- قیف آزمایشگاهی شیشه ای ساده : این وسیله ابتدایی‌ترین نوع قیف است. در سایز های کوچک تا بزرگ با قطر ۵/۵، ۵/۷، ۱۰، ۱۲، ۱۵، ۲۱ و ۲۴ سانتی متر در بازار موجود است.

۲- قیف صافی : قسمت لوله‌ای این وسیله به قدری باریک ساخته شده. تا خود به خود باعث صاف شدن محلول شود.

۳- قیف جدا کننده یا دکانتور :این ظرف در دسته‌ی قیف ها گنجانده می‌شود اما در واقع ظرفی گلابی شکل است. که بعد از ریختن محلول در آن، از قسمت بالا با چوب پنبه مسدود شده. و در قسمت پایین به یک شیر منتهی می‌شود. کاربرد آن، جداسازی دو مایع با چگالی های متفاوت است.

انواع تخصصی

۴- قیف آزمایشگاهی بوخنر : با شکلی همانند دوش حمام، دارای صفحه‌ای با سوراخ‌های متعدد است. که عمل جداسازی مخلوط ها را تسریع بخشد.

۵- قیف چکاننده یا قطره چکانی : این ابزار، از نظر ظاهری وسیله ای بین دکانتور و بورت به حساب می‌آید. دارای یک محفظه‌ی لوله ای و یک شیر است که به صورت قطره قطره مایع درون محفظه را خارج می‌کند.

۶- قیف hirsch (هرش : بسیار شبیه قیف بوخنر است. با این تفاوت که برای صاف کردن مقادیر بسیار کم مواد کاربرد دارد.

۷- قیف تولگرن : این ابزار در آزمایشگاه شیمی چندان استفاده‌ای ندارد. و کاربرد آن بیشتر در رشته‌هایی است که به دنبال جداسازی ارگانیسم‌های زنده از خاک هستند.

۸- قیف ایمهوف : ظرفی مخروط مانند و مدرج است که در دو نوع شیردار و فاقد شیر تولید می‌شود. کاربرد این قیف بیشتر در ته‌نشین سازی رسوبات فاضلاب است.

فروش انواع قیف آزمایشگاهی

فروشگاه نوین پیرکس ارائه دهنده انواع قیف آزمایشگاهی میباشد .

شما می توانید برای خرید لوازم جانبی آزمایشگاه در انواع مختلف به صورت آنلاین اقدام فرمایید.

پس از ثبت سفارش از طریق همین صفحه، محصول مورد نظر در اسرع وقت ارسال خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا آگاهی از سایر تجهیزات آزمایشگاهی موجود به فروشگاه اینترنتی توان موتور مراجعه کنید.

محصول خریداری شده بعد از پرداخت آنلاین از طریق پیک در تهران و یا تیپاکس و ایران پیام برای شهرستان ها ارسال خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید می توانید با ما در تماس باشید.

قیف آزمایشگاهی

بطور کلی قیف آزمایشگاهی یکی از ظروف آزمایشگاهی است. که برای انتقال مواد نظیر مایعات و جامدات و البته گاها از آن به عنوان تسفیه کننده و جداسازی مواد نیز استفاده می شود. باید در نظر داشت که قیف اکنون در منازل نیز به کار می رود. و همگی با ساختار کلی آن آشنا هستیم. ساختار کلی آن به این صورت می باشد. که دهانه گشاد مخروطی و یا استوانه ای در بالای آن قرار دارد. و در انتها به صورت لوله ای نازک تبدیل می شود. در آزمایشگاه ها برای انتقال مواد از ظرف های بزرگتری نظیر بشر آزمایشگاهی به ظروف کوچکتر مانند بالن ژوژه و غیره از قیف استفاده می شود. که نسبت به نیاز و دهانه ظروف کوچکتر از اندازه مورد نظر استفاده می کنند.
قیف های آزمایشگاهی معمولا با قطر های ۵ سانتی متر و ۸ سانتی متر و ۱۰ سانتی متر تولید ی شوند .

شما بزرگواران می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر جهت خرید انواع شیشه آلات آزمایشگاهی با شرکت نوین پیرکس در ارتباط باشید.

و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

لوله شیشه ای آزمایشگاه

تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی ، تولید تجهیزات آزمایشگاهی ، فروش تجهیزات آزمایشگاهی ، تجهیزات آزمایشگاهی تهران  ، شیشه آلات آزمایشگاهی ، تولید شیشه آلات آزمایشگاهی ، فروش شیشه آلات آزمایشگاهی ، شیشه آلات آزمایشگاهی تهران ،  فروش بورت اتوماتیک .

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت نوین پیرکس  با این مجموعه آشنا شدید تا شامل تخفیفات ما شوید.

لوازم شیشه ای آزمایشگاهی

اطلاعات تماس:

۰۲۱۷۷۳۲۶۶۹۰

۰۹۱۲۲۸۶۸۷۵۲

ایمیلarashma4041@gmail.com

اینستاگرامnovin_pyrex

واتس اپ: ۰۹۱۲۲۸۶۸۷۵۲

برای مشاهده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی از فروشگاه اینترنتی نوین پیرکس بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس

فروش شیشه آلات آزمایشگاهی

شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس

لوله آزمایش ، ظروف آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، بالن کجلدال ، بالن تقطیر ، آدابتور مستقیم ، کروزه کوارتز ، فروش قایقک شیشه ای ، سازنده لوازم آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، شیشه آلات آزمایشگاهی ، شیشه الات آزمایشگاهی ، شیشه آزمایشگاهی ، خرید شیشه آلات آزمایشگاهی. تولید شیشه آلات آزمایشگاهی ، فروش شیشه آلات آزمایشگاهی ، قیمت شیشه آلات آزمایشگاهی ،ارلن ، ارلن مایر ، ارلن خلاء ، ارلن در پیچ دار ، بالن ، بالن ته گرد ، بالن ته صاف ، بالن آزمایشگاهی ، بشر ، بشر آزمایشگاهی ، بالن ژوژه ، بورت ساده ، بورت ، بورت اتوماتیک، ظروف آزمایشگاهی، لوازم شیشه ای آزمایشگاه.

وسایل آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، تجهیزات آزمایشگاهی ، شیشه آلات آزمایشگاهی ، شیشه آلات آزمایشگاهی در تهران ظروف آزمایشگاهی ،  ساخت شیشه آلات آزمایشگاهی ، فروش شیشه آلات آزمایشگاهی ، تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی .

تعمیر شیر خلاء کندانسور روتاری  ، تولید شیر خلاء کندانسور روتاری  ، فروش شیر خلاء کندانسور روتاری  ، کندانسور روتاری.

لوازم شیشه ای آزمایشگاهی

ظروف آزمایشگاهی ، پیپت ، بورت اتوماتیک تک شره ، بورت اتوماتیک دو شیره ،  بورت اتوماتیک رنگی ، پتری دیش ، پلیت ، پو آر ، پی پت ، پی پت ژوژه ، پیکنومتر ، ویسکوزیمتر ، دیسکاتور شیردان ، دیسکاتور بدون شیر ، دیسکاتور ، دکانتور ، دکانتور شر شیشه ای ، دکاتور تفلونی . دراپینگ فانل ، دین استارک شردار.  دین استارک ساده، قیف دکانتور مخروطی با شیر تفلون ، قیف ساده شیشه ای دم بلند ، باریل شیشه ای با خلاء رداژدار، باریل شیشه ای با خلاء رداژدار ، شیر شیشه ای دو راه ، شیر تفلون سه راه موازی ، شیر تفلون روتافلو ، مبرد ساده ، مبرد مارپیچ ، مبرد حبابدار ، مبرد رادول ، قیف ایمهوف، ایمپینجر آزمایشگاهی ، هیدرومتر آزمایشگاهی ، فروش لوله شیشه ای آزمایشگاهی .

سپاسگزار از اینکه همراه ما بودید. لطفا نظرات خود را از این مقاله در زیر وارد کنید.

 

دیدگاه‌ها ۰

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟