قیف آزمایشگاه | فروش قیف آزمایشگاهی | قیمت قیف آزمایشگاهی

قیف آزمایشگاه

قیف آزمایشگاه ، فروش قیف آزمایشگاهی ، قیمت قیف آزمایشگاهی

با پیشرفت علم و صنعت برای جلوگیری از اتلاف وقت ابزاری ساخته شده است.قیف از جمله این ابزار ها می باشد که برای انتقال برخی از مایعات با شرایط و شکل متفاوت استفاده می شود. باما همراه باشید تا با انواع قیف های آزمایشگاهی بیشترآشنا بشید.

انواع قیف

قیف ها در محیط های کاری تمام تسلط بر مایعات را بر عهده دارند. و جنس ها آن ها اصولا پلاستیک خشک می باشند. تا در برابر هر آب و هوایی چون گرما حالت اصلی خود را حفظ کند. در نگاه اول جز اصلی تشکیل شده قیف لوله ی قطور می باشد. که هیچ انعطافی ندارد بلکه ابتدای کار یک مجرای بزرگ یا به عبارتی دهانه ی گشاد دارد مه ره راهی تنگ منتخی می شود.

شکل ظاهری قیف مانند ساعت شنی است. چه فرآیند انتقال رو به اتمام است دهانه قیف کوچک تر می شود.

پرکاربرد ترین جنسی که برای ساخت قیف استفاده می شود. استیل ضد زنگ و شیشه می باشد. البته درصنایع مختلف بیشتر نوع پلاستیکی به چشم میخورد اما سوال اصلی این است که چرا جنس قیف مهم است؟

چون قیف ها باید روی برخی سطوح به راحتی بنشینند. و عبارتی دهانه کوچک قیف با هر دهانه ایی چفت شود. و بتواند وزن انتقالی را تحمل کند. به عبارت ساده شده قیف یک جدا کننده است.

ویژگی قیف چیست؟

 • ابعاد مناسب هر قیف از ۸ سانت تا ۱۰
 • شکل آنها به صورت مخروطی دارای یک سری برش خورده به صورت اریب می باشد
 • کاربرد برای جداسازی مایعات و انتقال پودرهای جامد

جنس قیف

به لحاظ جنس قیف آنها به دو نوع شیشه ای و پلاستیکی تقسیم می شوند.بیشترین جنس مورد استفاده برای قیف پلاستیکی می باشد.

قیف آزمایشگاه ، فروش قیف آزمایشگاهی ، قیمت قیف آزمایشگاهی

قیف آزمایشگاهی پلاستیکی

از ابتدایی ترین مدل قیف این نوع قیف می باشند که در سایز های کوچک و بزرگ تولید می شوند.شکل این قیافه ها به صورت یک گردن باریک در پایین و یک قسمت مخروطی در بالا تشکیل شده است. با توجه به طول گردن عملکرد این قیف ها متفاوت بوده.

قیف آزمایشگاهی شیشه ای

قسمت لوله ای این دستگاه به قدری باریک است. که به طور خودکار محلول را صاف می کند. این دستگاه برای فیلتر مایعات و جداسازی رسوب از مایع استفاده می شود.

به طور کلی شیشه ماده اصلی است که قیف های آزمایشگاهی از این جنس می باشند. زیرا با مایعات واکنش شیمیایی نمی دهد.با این وجود برای انتقال محلول آبی از قیف های پلی اتیلن غیر واکنشی استفاده می شود.

 

انواع قیف ها

 • قیف ساده
 • قیف دکانتور
 • قیف پوخنر
 • قیف قطره چکان و…

قیف آزمایشگاهی ساده

از این مدل قیف در واقع اکثر ما در خانه خود داریم. و از آن استفاده می کنیم.البته قیف آزمایشگاهی ساده از جنس شیشه بوده ولی نوع پلاستیکی آن نیز موجود است که قیمت پایین تری دارد. و از این نظر گزینه مناسبی می باشد.این قیف ها در سایز های کوچک تابزرگ با قطر۵٫۵،۵٫۷،۱۰،۱۲،۱۵،۲۱ و ۲۴ در بازار موجود می باشد.

قیف آزمایشگاه ، فروش قیف آزمایشگاهی ، قیمت قیف آزمایشگاهی

انواع قیف های تخصصی:

 • قیف دکانتور
 • قیف بوخنر
 • قیف چکاننده یا قطره چکانی
 • قیف هرش
 • قیف تولگرن
 • قیف ایمهوف
 • قیف تیستل

قیف دکانتور

این قیف که قیف جدا کننده نیز نامیده می شود. درواقع ظرفی گلابی شکل می باشد. که درپوش وشیر دارد.کاربرد آن برای جداسازی دو مایع با چگالی متفاوت است. طرز کار کردن با آن به این صورت می باشد. که نمونه را از بالا  قیف وارد می کنیم. سپس توسط درپوش درب آن را محکم کرده. و با باز کردن شیر تا مرز مشترک دومایع و سپس بستن آن مایعات را از یکدیگر جدا می کنیم.

قیف بوخنر

این قیف بعد از قیف ساده از رایج ترین نوع قیف به شمار می رود. این قیف نسبت به قف ساده ظاهری متفاوت دارد. که با نیروی مکش توسط پمپ وکیوم تولید شده کار می کند. برای استفاده از این مدل قیف به ارلن خلا و کاغذ صافی گرد هم نیاز دارد. جنس این قیف ها معمولا چینی بوده. ولی نوع پلاستیکی و حتی شیشه ای آن نیز موجود می باشد.

قیف قطره چکان

به لحاظ ظاهری این قیف ها شبیه دکانتور و بورت است. و دارای یک مخزن لوله ای شکل و یک شیر می باشد. که به صورت قطره قطره محلول درون مخزن را خارج می کند.کاربرد این قیف ها بیشتر برای اضافه کردن آرام آرام و کنترل شده محلول ها به واکنش شیمیایی می باشد.

قیف هرش

این مدل به قیف بوخنر بسیار شبیه بوده. با این تفاوت که برای صاف کردن مقادیر بسیار کم مواد کاربرد دارد.

قیف تولگرن

این مدل زیاد در آزمایشگاه شیمی کاربردی ندارد. بلکه کاربرد آن در رشته هایی می باشد. که به دنبال جداسازی ارگانیسم زنده از خاک هستند.

قیف ایمهوف

این قیف مخروطی شکل و مدرج می باشد. که در دو مدل شیر دار و بدون شیر تولید می شود.کاربرد آن بیشتر در ته نشینی رسوبات فاضلاب است.

قیف تیستل

این قیف که با نام های تیوب یا لوله تیستل نیز شناخته می شود.یکی از وسایل آزمایشگاهی می باشد. که از یک لوله، مخزن و یک بخش قیف مانند که در بالای آن تعبییه شده است می باشد.کاربرد آن به این صورت است که برای اضافه کردن ماده به ی دستگاه یا سیستم مورد استفاده قرار می گیرد. حجم ای قیف ها کم بوده. و برای مقادیرکم مورئ استفاده قرار می گیرد. کاربرد آن بیشتر به صورت تزریق یک ماده به یک سیستم از طریق یک سوراخ کوچک است.

قیف آزمایشگاه ، فروش قیف آزمایشگاهی ، قیمت قیف آزمایشگاهی

نکات مهم در هنگام استفاده از قیف در آزمایشگاه:

در فضا آزمایشگاه براساس نوع ماده آزمایشی و یا روش انجام اون آزمایش قیف مورد نظر را انتخاب می کنیم

قبل از استفاده از قیف یا سایر وسایل آزمایشگاه از تمیز بودن آنها اطمینان حاصل کنید. زیر بر نتایج آزمایشگاه تاثیر می گذارد

برای تهیه قیف آزمایشگاهی باکیفیت استاندارد و قیمت مناسب با ما در تماس باشید.

شما بزرگواران می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر جهت خرید انواع شیشه آلات آزمایشگاهی با شرکت نوین پیرکس در ارتباط باشید.

و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی ، تولید تجهیزات آزمایشگاهی ، فروش تجهیزات آزمایشگاهی ، خرید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی ، تجهیزات آزمایشگاهی تهران  ، شیشه آلات آزمایشگاهی ، تولید شیشه آلات آزمایشگاهی. فروش شیشه آلات آزمایشگاهی ، شیشه آلات آزمایشگاهی تهران ، لوله های آزمایشگاهی ، فروش بورت اتوماتیک ، فروش بشر مدرج در تهران  ، شیشه آزمایشگاه .

شیشه آلات صنعتی ، تولید کننده شیشه آلات صنعتی ، شیشه آلات آزمایشگاه ، تولید عمده بشر آزمایشگاهی در تهران ، خرید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی .

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت نوین پیرکس  با این مجموعه آشنا شدید تا شامل تخفیفات ما شوید.

اطلاعات تماس:

۰۲۱۷۷۳۲۶۶۹۰

۰۹۱۲۲۸۶۸۷۵۲ 

ایمیلarashma4041@gmail.com

اینستاگرامnovin_pyrex

واتس اپ: ۰۹۱۲۲۸۶۸۷۵۲

برای مشاهده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی از فروشگاه اینترنتی نوین پیرکس بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس

مرکز طراحی و تولید ارلن مایر آزمایشگاهی درتهران در فروشگاه نوین پیرکس

شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس ، شیشه آلات آزمایشگاهی تحقیقاتی

تولید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی در تهران ، شیشه آلات آزمایشگاهی سفارشی ، شیشه بوروسیلیکات .

فروش بشر شیشه ای ، لوله آزمایش ، ظروف آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، بالن کجلدال. بالن تقطیر ، آدابتور مستقیم ، کروزه کوارتز ، فروش قایقک شیشه ای ، سازنده لوازم آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، شیشه آلات آزمایشگاهی ، Laboratory Glassware  .

شیشه الات آزمایشگاهی ، ساخت شیشه ، ظروف شیشه ای ، شیشه آزمایشگاهی ، خرید شیشه آلات آزمایشگاهی. تولید شیشه آلات آزمایشگاهی ، شیشه بروسیلیکات ، ارلن. ارلن مایر ، ارلن خلاء ، ارلن در پیچ دار ، بالن. بالن ته گرد . بالن ته صاف ، بالن آزمایشگاهی. بشر ، بشر آزمایشگاهی ، بالن ژوژه ، بورت ساده ، بورت ، شیشه آلات و لوازم آزمایشگاهی ، بورت اتوماتیک، ظروف آزمایشگاهی، فروش ظروف آزمایشگاهی ، لوازم شیشه ای آزمایشگاه ، تولید انواع شیشه آزمایشگاهی در تهران ، خرید شیشه کشت ، انواع استوانه مدرج ، تولید کننده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی ، تولید شیشه کوارتز در تهران .

خرید آنلاین شیشه آلات آزمایشگاهی ، خرید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی ، فروش تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی .

صنعت شیشه‌سازی ، شیشه آلات آزمایشگاه ، شیشه گری در تهران ، نوین پیرکس تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی ، بررسی صنعت شیشه گری ، تولید ظروف شیشه ای در تهران ، خرید اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی .

قیف آزمایشگاه ، فروش قیف آزمایشگاهی ، قیمت قیف آزمایشگاهی

فروش لوازم آزمایشگاهی در تهران ، وسایل آزمایشگاهی ، شیشه آزمایشگاه ، لوازم آزمایشگاهی ، تجهیزات آزمایشگاهی. ظروف آزمایشگاهی ،  ساخت شیشه آلات آزمایشگاهی ،  تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی ،  ساخت تعمیر و باز سازی شیشه آلات آزمایشگاهی ،خرید ظروف آزمایشگاهی در تهران ، فلاسک ارلن مایر ، مرکز فروش لوازم و شیشه آلات آزمایشگاهی .

قیمت ظروف شیشه ای آزمایشگاه ، لوازم شیشه ای آزمایشگاهی ، رابط زانویی شیشه ای .

لوازم شیشه ای آزمایشگاهی . فروش ظروف ازمایشگاهی در تهران ، شیشه مک کارتی آزمایشگاهی ، فروش بشر مدرج در تهران .

ظروف آزمایشگاهی ، پیپت ، بورت اتوماتیک تک شره ، بورت اتوماتیک دو شیره ،  بورت اتوماتیک رنگی ، پتری دیش ، پلیت ، پو آر ، پی پت ، پی پت ژوژه ، پیکنومتر ، ویسکوزیمتر ، دیسکاتور شیردان ، فروش ظروف آزمایشگاهی در تهران ، ساخت شیشه آلات آزمایشگاهی طبق نمونه یا نقشه ، خرید اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی ، تجهیزات آزمایشگاه ، فروش تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی ، مرکز فروش تجهیزات آزمایشگاهی در تهران ، ست شیشه ای تقطیر .

دیدگاه‌ها ۰

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟