میکرو بورت پایه دار

میکرو بورت پایه دار

میکرو بورت پایه دار

میکرو بورت پایه دار ، یک لوله شیشه ای با یک شیر آب در یک پایان است. برای ارائه حجم شناخته شده از یک مایع، به خصوص در تیتراسیون کاربرد دارد. میکرو بورت پایه دار ، یک لوله شیشه ای بلند و درجه بندی شده است. که در انتهای آن یک دریچه قرار دارد. و یک لوله مویرگی مخروطی در خروجی آن قرار دارد. جریان مایع از لوله به سمت نوک بورت توسط شیر متناوب کنترل می شود. لوازم آزمایشگاهی با ضمانت نامه ی معتبر را از نوین پیرکس تهیه کرده، تا تفاوت در کیفیت را متوجه شوید.

بررسی میکرو بورت پایه دار

شاید شما داستان مربوط به حل شدن دندان در یک نوشابه را در یک شب شنیده باشید. درست است که دندانی که در هر نوشابه قرار می گیرد پس از چند روز نشستن در آن حل می شود. و درست است که نوشابه حاوی اسیدهای سیتریک و یا فسفریک است. (بیشتر به منظور بهبود ترش شدن طعم)، اما معده شما کاملاً قادر به هضم این مواد شیمیایی است.

شما می توانید با مسواک زدن منظم از مینای دندان خود محافظت کنید. در واقع آب میوه اسید بیشتری نسبت به سودا دارد. اما چه مقدار اسید در یک قوطی مثلاً اسپریت وجود دارد؟ چگونه می توانیم بفهمیم؟ برای خنثی سازی باید یک تیتراسیون، یک واکنش شیمیایی بین اسید موجود در سودا و یک ماده شیمیایی دیگر (باز) انجام دهیم.

قطعه اصلی تجهیزات آزمایشگاهی که ما برای این فرآیند استفاده خواهیم کرد به عنوان میکرو بورت پایه دار شناخته می شود. یک لوله شیشه ای بلند با علامت گذاری حجم و یک کپسول در پایین برای شروع و توقف جریان مایع. میکرو بورت پایه دار در صنعت بهداشت و پزشکی کاربرد فراوان دارد.

فروش میکرو بورت پایه دار

میکرو بورت پایه دار ، برای روش های دقیق تحلیلی در میکرو شیمی طراحی شده است. لوله سوراخ دقیق در بدنه ی آن، اطمینان از دقت بین هر دو نقطه است. قسمت بالای قیف با ریختن یا مکش از پایین، از طریق لوله متوقف شده از لاستیک، افزودن معرف را تسهیل می کند. تیتراسیون تکنیکی است. که برای تعیین غلظت محلول ناشناخته از محلول با غلظت شناخته شده استفاده می شود. به طور معمول ، Titrant (محلول شناخته شده) از یک بورت به مقدار مشخصی از آنالیت (محلول ناشناخته) اضافه می شود تا واکنش کامل شود.

از آنجا که حجم ماده منیزیم از قبل مشخص است، می توان به راحتی غلظت آنالیز را تعیین کرد. غالباً ، از نشانگر برای نشان دادن پایان (نقطه پایان) تیتراسیون استفاده می شود. به دلیل تطبیق پذیری تکنیک تیتراسیون، بسیاری از صنایع برای تولید یا تجزیه و تحلیل ترکیبات شیمیایی اصلی به اشکال مختلف تیتراسیون بستگی دارند. از تیتراژ در چنین زمینه هایی استفاده می شود. که تقریباً همه جنبه های جامعه را تحت تأثیر قرار می دهد. نوین پیرکس با تجربه چند نسل فعالیت در بازار پخش مواد شیمیایی و لوازم آزمایشگاهی، بهترین مرجع برای خرید میکرو بورت پایه دار می باشد.

مشخصات بورت پایه دار

  • نام: میکرو بورت پایه دار
  • نام انگلیسی: Based micro burette
  • جنس: شیشه
  • ظرفیت: ۲۵ میلی لیتر
  • موارد استفاده: آزمایشگاه های پزشکی، دارویی، صنعتی و…

نکات میکرو بورت پایه دار

میکرو بورت پایه دار ممکن است با توجه به حجم، وضوح و دقت آنها مشخص شوند. لوله های با قطر کوچکتر منجر به کاهش حجم و افزایش تفکیک پذیری می شوند. اولین میکرو بورت پایه دار ، توسط شیمیدانان در قرن نوزدهم ایجاد شد. آنها از لوله های شیشه ای ساده با شیرآلات تشکیل شده بودند. و بعداً قسمت هایی را به آن اضافه کردند. این طرح اساسی هنوز هم به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. لوله های میکرو بورت پایه دار را به چه صورت بخوانید؟ هنگام خواندن بورت مهم است که دید شما در جهتی عمود بر ستون بورت باشد. توجه داشته باشید که اگرچه قسمت پایین منیسک به وضوح مشخص شده باشد. اما پس زمینه دید روشنی را ارائه ندهد، به احتمال زیاد، ته مینسیکوس با بازتاب تصادفی در آزمایشگاه روشن می شود.

چنین تنوعی می تواند خطاهای چند صدم میلی لیتری ایجاد کند. تمام خواندن بورت باید با استفاده از کارت بورت انجام شود. این رگه سیاه با استفاده از یک قلم نوک نمدی تولید می شود. و برای تعیین دقت نسبتاً زیاد در مقدار تیترانت، یک انعکاس تاریک ثابت در برابر یک زمینه سفید به آزمایش کننده، ارائه می دهد.

مشکل دیگری که اغلب آزمایش کنندگان با آن روبرو هستند زهکشی ضعیف است. توجه داشته باشید که این دیافراگم قطره هایی دارد که به دیواره داخلی می چسبد. اگر بورت شما چنین قطره هایی را نشان می دهد، برای شستشوی سطح داخلی از یکی از برس های بورت استفاده کنید. اگر این امر باعث بهبود زهکشی نمی شود. مقداری محلول پاک کننده دی کرومات / اسید سولفوریک را برای تمیز کردن دقیق تر به داخل دیواره بکشید. یک میکرو بورت پایه دار ۵۰ میلی لیتری را می توان در ۰.۰۱ میلی لیتر خواند. اما برای اینکه بتوان تا آخرین رقم را برهم زد، باید خط دید عمود را با دقت کامل دنبال کرد. جهت آشنایی بیشتر با طرز استفاده و کاربرد لوازم آزمایشگاهی هایی که سفارش داده اید. با کارشناسان ما، در ارتباط باشید.

خرید میکرو بورت پایه دار

ما در نوین پیرکس، یک تجربه خرید یکپارچه را ارائه می دهیم که برای نحوه تجارت مشتریان ما و پشتیبانی از یک شبکه توزیع داخلی قدرتمند بهینه شده است. پلتفرم تجارت الکترونیکی ما، دسترسی راحت به مجموعه گسترده ای از برندهای هزاران تولید کننده معتبر را برای شما فراهم می کند. نوین پیرکس یک شریک معتبر سراسری برای مشتریان و تأمین کنندگان لوازم آزمایشگاهی مانند میکرو بورت پایه دار است. ما علم را برای ایجاد جهانی بهتر به حرکت درآوریم.

از آزمایشگاه های دانش آموزی،دانشگاهی و صنعتی گرفته تا آزمایشگاه های شخصی، تمرکز ما در دو کلمه ساده خلاصه می شود. یادگیری الهام گرفته. هدف ما این است که شادی یادگیری علم شیمی را شعله ور کنیم. میکرو بورت پایه دار و بسیاری دیگر از لوازم شیشه آلات آزمایشگاهی مورد نظر خود را از نوین پیرکس، تهیه نمایید.

شما بزرگواران می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر جهت خرید انواع شیشه آلات آزمایشگاهی با شرکت نوین پیرکس در ارتباط باشید.

و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت نوین پیرکس  با این مجموعه آشنا شدید تا شامل تخفیفات ما شوید.

اطلاعات تماس:

۰۲۱۷۷۳۲۶۶۹۰

۰۹۱۲۲۸۶۸۷۵۲

ایمیلarashma4041@gmail.com

اینستاگرام: novin_pyrex

واتس اپ: ۰۹۱۲۲۸۶۸۷۵۲

برای مشاهده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی از فروشگاه اینترنتی نوین پیرکس بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس

دستگاه استخراج سوکسله ، دکانتور گلابی شکل ، شیشه بوروسیلیکاتی ، قیمت بشر ، گیلاس مدرج ، خرید بشر آزمایشگاهی . فروش عمده ارلن ، شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس ، شیشه آلات آزمایشگاهی تحقیقاتی . خرید لوازم شیشه آلات آزمایشگاهی ، پیپت حبابدار  ، فروش لوازم شیشه ای آزمایشگاهی در تهران ، فروش لوازم شیشه ای آزمایشگاهی ، فروش بالن ژوژه، تولید بالن بوخنر در تهران ، خرید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی ، فروش قیف شیشه ای ، ارلن درپیچدار ، شیشه پودری سفید ، دکانتور استوانه ای ،بورت اتوماتیک رنگی .

ساخت ظروف شیشه ای آزمایشگاهی ، فروش دستگاه سوکسله در تهران ، تولید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی در تهران . بورت ساده شیر شیشه ای و تفلون ، شیشه آلات آزمایشگاهی سفارشی ، فروش لوله شیشه ای آزمایشگاهی . خرید بشر آزمایشگاهی در تهران ، پیکنومتر ، تولید کندانسور شیشه ای . خرید تجهیزات آزمایشگاهی ، فروش شیشه کوارتز در تهران، تولید بالن بوخنر ، کریستالیزور ته گرد ، دسیکاتور شیردار ، فروش پرل شیشه ای ، تولید بالن ژوژه ، فروش عمده مبرد آزمایشگاهی .

فروش بشر شیشه ای ، لوله آزمایش ، ظروف آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، بالن کجلدال. بالن تقطیر ، آدابتور مستقیم ، کروزه کوارتز ، فروش قایقک شیشه ای ، سازنده لوازم آزمایشگاهی ، فروش کندانسور آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، شیشه آلات آزمایشگاهی ، Laboratory Glassware  ، صنایع تولیدی شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس، فروش شیشه پودری و مایعی در تهران ، تیوپ آزمایشگاهی شیشه ای ، قیمت لوازم شیشه ای آزمایشگاهی ، فروش پیپت مدرج ، لوله درپیچ دار ، لام ساده ، فروش پرل شیشه ای ، استوانه ساده ، فروش ارلن در تهران ، هاون بلوری ، خرید سوکسله .

شیشه الات آزمایشگاهی ، ساخت شیشه ، شیشه آزمایشگاهی ، خرید شیشه آلات آزمایشگاهی. تولید شیشه آلات آزمایشگاهی ، شیشه بروسیلیکات ، ارلن. ارلن مایر ، ارلن خلاء ، ارلن در پیچ دار ، بالن. بالن ته گرد . بالن ته صاف ، بالن آزمایشگاهی. بشر ، مخزن بورت ، لام روده ،  پیپت سدیمان ، دسیکاتور شیردار ، شیشه مایعی سفید .هی ، بالن ژوژه ، بورت ساده ، بورت ، شیشه آلات و لوازم آزمایشگاهی ، بورت اتوماتیک، ظروف آزمایشگاهی.
فروش ظروف آزمایشگاهی ، تولید لوله شیشه ای ،  لوازم شیشه ای آزمایشگاه ، تولید انواع شیشه آزمایشگاهی در تهران . خرید شیشه کشت ، انواع استوانه مدرج ، تولید کننده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، فروش مبرد ، بشر پیرکس ، بشر شیشه ای ، فروش بشر آزمایشگاهی ، خرید عمده شیشه آلات آزمایشگاه در تهران ، بالن ته گرد ، فروش قیف شیشه ای ، آداپتور زانویی خلاء ، استوانه مدرج دربدار ، فروش لامل ، قطره چکان شیشه ای .
دیدگاه‌ها ۰

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟