پیپت سدیمان

پیپت سدیمان

پیپت سدیمان

پیپت سدیمان، یک ابزار آزمایشگاهی رایج است که برای انتقال حجم اندازه گیری شده مایع استفاده می شود. و در بسیاری از کانال ها، جابجایی ها و مواد ساختمانی کاربرد دارد. پیپت سدیمان با ایجاد خلا در بالای محفظه نگهدارنده مایعات و آزاد سازی انتخابی این خلاء، برای ترسیم و توزیع مایع کار می کند. اگر شما در پی خرید یک پیپت جدید و با کیفیت هستید، نوین پیرکس، پیپت سدیمان را به عنوان مناسب ترین انتخاب، پیشنهاد می نماید.

بررسی پیپت سدیمان

پیپت ها از دهه ۱۷۰۰ وجود داشته است که شیمی دان فرانسوا دکروزیل یک آلکالیمتر، را تولید کرد. که چیزی شبیه پیپت های امروزی بود. از نظر ظاهری شبیه به یک استوانه مدرج بود. و برای کار با تیتراسیون اسید و باز (آلکالیمتری) استفاده می شد. گی-لوساک، دانشمندی که چارلز لا را ابداع کرد.کلمه pipette را نیز برای نسخه اصلاح شده ی ابزار خود انتخاب نمود. لویی پاستور، زیست شناس فرانسوی، که فرایند پاستوریزاسیون را اختراع کرد. پیپت های پاستور را ایجاد کرد تا نمونه ها بدون آلودگی منتقل شوند.

تا دهه ۱۹۵۰ تغییر کمی در این ابزار اساسی آزمایشگاه ایجاد شد. لوله کشی دهان یک امر عادی بود. جایی که به جای استفاده از لامپ در بالای لوله، دانشمندان از دهان خود برای کشیدن یا مکش مایع استفاده می کردند. این فرآیند برای آلودگی رسیده بود، زیرا ممکن است مواد شیمیایی سمی از طریق لوله انتقال یابد.

مانند پزشکی که در سال ۱۸۹۳ به طور تصادفی، باسیل حصبه را به دهان خود مکید. در دهه ۱۹۵۰، هاینریش شنیتگر، ناامید از تلاش برای رساندن حجم کم به دهان، میکرو پیپت را ثبت کرد. که در آن سیستم پمپ محرک پیستون شامل فنر برای تعریف یک پیپت ثابت برای کشش های دقیق و با حجم کم مجاز بود. دهه ۱۹۷۰ شاهد معرفی یک پیپت با حجم قابل تنظیم و سپس یک پیپت چند کاناله بود. پیپت سدیمان، مانند یک سیلندر مدرج دارای حجم های متناوب است. و می تواند حجم های مختلفی را توزیع کند.

پیپت سدیمان با تقسیم های کوچک کالیبره می شود و اغلب قابل تنظیم می باشد. به کاربران اجازه می دهد مقدار لازم مایعات را به طور دقیق ترسیم کنند. پیپت سدیمان دقیق است. و می تواند حجم اندازه گیری شده میکرولیتر را انتقال دهد. پیپت سدیمان برای جلوگیری از آلودگی هرگونه محتوای قبلی، پس از هر بار استفاده نیاز به تمیزکاری دارد. نوین یرکس، با کیفیت ترین محصولات آزمایشگاهی موجود در بازار ایران را جهت سفارش فراهم آورده است.

ویژگی پیپت سدیمان

  • نام: پیپت سدیمان
  • نام انگلیسی: Pipette sediment
  • جنس: شیشه
  • طول: ۳۰۰ میلی متر
  • بازه درجه بندی: ۱ میلی متر
  • رنگ : نقره ای
  • کاربرد : تجزیه و تحلیل میزان رسوب
  • نکات پیپت سدیمان

ظروف شیشه ای که به عنوان دستگاه آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند. طیف وسیعی از توابع مهار و انتقال را برای محلول ها و مایعات دیگر مورد استفاده در آزمایشگاه ها ارائه می دهند. بیشتر ظروف شیشه ای آزمایشگاهی با شیشه بوروسیلیکات تولید می شوند. شیشه ای با دوام بالا که می تواند با اطمینان برای گرم نگه داشتن مواد شیمیایی روی شعله و مواد شیمیایی اسیدی یا خورنده استفاده شود.

کلیه ظروف شیشه ای آزمایشگاهی باید بلافاصله پس از استفاده تمیز شوند. تا از جمع شدن یا سفت شدن باقی مانده های شیمیایی جلوگیری شود. یکی از ظروف شیشه ای پرکاربرد پیپت سدیمان است. از پیپت سدیمان برای برداشتن مقدار دقیق اندازه گیری مایعات از یک ظرف استفاده می شود. پیپت های سدیمان برای کشیدن یک مقدار مشخص از نمونه ساخته می شوند.

استفاده از سیلندرهای اندازه گیری برای استفاده از مواد بالقوه مضر معمول است. اما استفاده از پیپت سدیمان، به جای آن مزایایی دارد. برخلاف یک استوانه اندازه گیری، یک پیپت سدیمان برای تمام نمونه دقیق تر خواهد بود. و برای هر قطره ماده موجود، ارزش قائل است. و از هدر رفت آن جلوگیری می نماید.

پیپت های سدیمان بسیار دقیق هستند. زیرا گردن طولانی باعث کاهش خطای اندازه گیری می شود. آنها فقط برای اندازه گیری یک حجم خاص طراحی شده اند. و معمولاً در اندازه های ۵ میلی لیتر، ۱۰ میلی لیتر، ۲۵ میلی لیتر و ۵۰ میلی لیتر وجود دارند. پیپت های سدیمان ممکن است از شیشه یا پلاستیک ساخته شوند. و برای انتقال مقدار قابل اندازه گیری مایعات استفاده می شوند. پیپت سدیمان یا حاوی (TC) یا تحویل (TD) حجم خاصی هستند .و توسط سازنده مهر می شوند.

پیپت های TC حاوی یک حجم مشخص هستند. اما حجم دقیق را توزیع نمی کنند. و TD حجم دقیق را توزیع می کند. پیپت سدیمان را از نوبن پیرکس تحویل بگیرید.

خرید پیپت سدیمان

بازارهای اصلی تجهیزات آزمایشگاهی نوین پیرکس از جمله پیپت سدیمان، آزمایشگاه های بیوتکنولوژی، دارویی، صنعتی، دانشگاهی و دولتی هستند. ما یک مجموعه جامع از محصولات آزمایشگاهی برتر را از تولید کنندگان پیشرو در بازار علمی داریم.

ما در نوین پیرکس، معتقدیم که ارائه خدمات استثنایی، اصلی است که یک فروشگاه اینترنتی بزرگ را می سازد. تیم کارشناسی ما به راحتی در دسترس است تا به سرعت و به روشی دوستانه و حرفه ای به سوالات یا درخواست های شما در زمینه ی خرید پیپت سدیمان، پاسخ دهد.

از ابتدا، ما سعی در ارائه شخصی ترین و راحت ترین تجربه خرید به هر مشتری را داشته ایم. ما همچنین درک می کنیم که مشتریان ما در مورد نیازهای آزمایشگاهی خود گزینه هایی دارند. و هدف ما ارائه بیشترین سطح ممکن خدمات به هر شخصی که با ما تماس می گیرد، است.

مشتریان ما شایسته ی بهترین ها هستند. نوین پیرکس به طور مداوم به دنبال راه هایی برای بهبود خود و تجارت خود می باشد. از این رو امکان خرید آنلاین پیپت سدیمان و سایر لوازم آمایشگاهی را در هر زمان از شبانه روز فراهم نموده است. امید ما این است که مشتریان ما همانطور که ما از خرید آنها لذت می بریم. از تجربه ی خرید محصولات خود لذت ببرند!

شما بزرگواران می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر جهت خرید انواع شیشه آلات آزمایشگاهی با شرکت نوین پیرکس در ارتباط باشید.

و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت نوین پیرکس  با این مجموعه آشنا شدید تا شامل تخفیفات ما شوید.

اطلاعات تماس:

۰۲۱۷۷۳۲۶۶۹۰

۰۹۱۲۲۸۶۸۷۵۲

ایمیلarashma4041@gmail.com

اینستاگرامnovin_pyrex

واتس اپ: ۰۹۱۲۲۸۶۸۷۵۲

برای مشاهده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی از فروشگاه اینترنتی نوین پیرکس بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس

دستگاه استخراج سوکسله ، دکانتور گلابی شکل ، شیشه بوروسیلیکاتی ، قیمت بشر ، گیلاس مدرج ، خرید بشر آزمایشگاهی . فروش عمده ارلن ، شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس ، شیشه آلات آزمایشگاهی تحقیقاتی . خرید لوازم شیشه آلات آزمایشگاهی ، پیپت حبابدار  ، فروش لوازم شیشه ای آزمایشگاهی در تهران ، فروش لوازم شیشه ای آزمایشگاهی ، فروش بالن ژوژه، تولید بالن بوخنر در تهران ، خرید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی ، فروش قیف شیشه ای ، ارلن درپیچدار ، شیشه پودری سفید ، دکانتور استوانه ای .

ساخت ظروف شیشه ای آزمایشگاهی ، فروش دستگاه سوکسله در تهران ، تولید عمده شیشه آلات آزمایشگاهی در تهران . بورت ساده شیر شیشه ای و تفلون ، شیشه آلات آزمایشگاهی سفارشی ، فروش لوله شیشه ای آزمایشگاهی . خرید بشر آزمایشگاهی در تهران ، پیکنومتر ، تولید کندانسور شیشه ای . خرید تجهیزات آزمایشگاهی ، فروش شیشه کوارتز در تهران، تولید بالن بوخنر ، کریستالیزور ته گرد .

فروش بشر شیشه ای ، لوله آزمایش ، ظروف آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، بالن کجلدال. بالن تقطیر ، آدابتور مستقیم ، کروزه کوارتز ، فروش قایقک شیشه ای ، سازنده لوازم آزمایشگاهی ، فروش کندانسور آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، شیشه آلات آزمایشگاهی ، Laboratory Glassware  ، صنایع تولیدی شیشه آلات آزمایشگاهی نوین پیرکس، فروش شیشه پودری و مایعی در تهران ، تیوپ آزمایشگاهی شیشه ای ، قیمت لوازم شیشه ای آزمایشگاهی ، فروش پیپت مدرج ، لوله درپیچ دار .

شیشه الات آزمایشگاهی ، ساخت شیشه ، شیشه آزمایشگاهی ، خرید شیشه آلات آزمایشگاهی. تولید شیشه آلات آزمایشگاهی ، شیشه بروسیلیکات ، ارلن. ارلن مایر ، ارلن خلاء ، ارلن در پیچ دار ، بالن. بالن ته گرد . بالن ته صاف ، بالن آزمایشگاهی. بشر ، مخزن بورت ، لام روده ،  پیپت سدیمان .

بشر آزمایشگاهی ، بالن ژوژه ، بورت ساده ، بورت ، شیشه آلات و لوازم آزمایشگاهی ، بورت اتوماتیک، ظروف آزمایشگاهی، فروش ظروف آزمایشگاهی ، تولید لوله شیشه ای ،  لوازم شیشه ای آزمایشگاه ، تولید انواع شیشه آزمایشگاهی در تهران . خرید شیشه کشت ، انواع استوانه مدرج ، تولید کننده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، فروش مبرد ، بشر پیرکس ، بشر شیشه ای ، فروش بشر آزمایشگاهی ، خرید عمده شیشه آلات آزمایشگاه در تهران ، بالن ته گرد ، فروش قیف شیشه ای ، آداپتور زانویی خلاء ، استوانه مدرج دربدار .

دیدگاه‌ها ۰

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟